Yeni meriva'cilar buraya

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel güle güle kullanın ben pek araca jant lastik türevi şeylerden yana değilim sevmiyordumda ama bu aracın biraz arabayı tok göstericek jant ve lastiğe ihtiyacı var..

iki kapı arasındaki ışığa dikkat eden oldumu işde bu ayrıntılar araçları kaliteli yapar aracın kalitesi ayrıntılarında gizlidir..
aynen katılıyorum jantlar araçı bozmuş çok sade görünüyor boyasıda cars sitelerindekş gibi canlı durmuyor opak boyamı acaba

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmayın ya olmadı işte navi lisi yokmuydu almışken biraz paraya kıysaydınız keşke

valla bulabildiğim en ful araç buydu. şu an için navilisi türkiyede yoktu.

benzili modelin 140lığında 17 inçlik jantlar vardı. evet onlar olsa biraz daha iyi olurdu. renk metalik giri opak değil. fotoları ceple çektiğim için fulu çıkmış.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat olarak c4 iyimiş ama merivanın havası çok farklı. arabadan inip arka kapıyı açtığında herkez sana bakıyor. arabanın arkasına geçip ne markaymış bu diye bakıyorlar :))

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle binin,şu kapılarından dolayı vazgeçtim almaktan astra j aldık.ama içi çok güzel aile arabası.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende astra h dan sonra astra j 1.3 cosmo almak istemiştim. hele bulabilseydim kırmızı istemiştim. ama yılbaşında bırakın kırmızısını hiç dizel astra yoktu. bende 2. seçeneğim en ful olan meriva cosmoyu aldım.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyanın parlaklığının opak renkle ne alakası var ? anlayamadım. Fotoğraf ve gün ışığından rengi parlamamış. 270 ibre olsa nolacak birde onu anlamadım.

İyi bir tercih yapmışsınız.Güle güle kullanın.Navigasyon kolay iş ilerde ekranı ve teybi temin eder takarsınız .Astra H'cılar bu konuda uzman .Orjinal renkli ekrana geçen bir çok kişi tanıyorum

Sinan_553461

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa d'mi servise götürdüğümde vakit geçirmek için showrooma çıktım, bi göz atayım dedim yeni modellere; ve ne yalan söyliiim yeni meriva beni de eşimi de büyüledi, ilk fırsatta merivacılar kervanına katılmaya karar verdik. Fakat bizim katılım sürecimiz 1-2 yılı bulacak sanırım :D

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
el freni evet elektronik. 3. resimde görebilirsiniz. vitesin hemen altında.

270 kadranlı olanıda görmedim. yanlış hatırlamıyorsam 1.4 turbo 140lık olanıda sanırım 220 ibreliydi. yanlışsam forumdaki arkadaşlar düzeltsin. eski kasa opc si olan adaşımın bile kadranı 270 değildi

noluyo yav hemen eskiye tu kaka olayı..:mad: :sorry:şaka yav bu kadar erken satmayın..:) 500 gösterse nolcak vercek mi.. hızı yani..:D sonuçta gelsin bu sınıftakilerin hepsini tokatlıyayım..:hıh: