Yeni opel corsa enjoy alıcak arkadaşlar dikkat !!!

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel corsa enjoy alıcaksanız lütfen dikkat edin , ben 1 ay önce corsa 90 hp dizel enjoy spor paket araç aldım , ama aklımda sport modeli kalmıştı .

Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel- 90 HP Enjoy 33.594,00 YTL

Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel- 90 HP Sport 34.971,00 YTL

34.971 - 33.594 = 1.377 Evet görüldüğü gibi bu iki model arasında 1.377 ytl fiyat farkı var , ama işin ilginç olan kısmı enjoy modelinde sis farı ve çalik cant spor paket halinde sunulmakta yani 1.122 ytl , bu durumda enjoy modele çelik cant + sis farı eklenince aracın fiyatı 34.716 ytl oluyor.. Ama sport modelinde sis farı ve çelik cant standart yani 34.971 - 34.716 = 255 ytl fiyat farkı kalıyor arada.

Ama en çok moralimi bozan kısım ise bu iki model arasındaki opsiyon farkı . sport modelin enjoy modelinden farkları ,

1. Alçaltılmış spor saşi
2. Perde hava yastıkları
3. Deri kaplı direksiyon
4. Spor koltuklar
5. Koyu zeminli ön farlar

evet enjoy modelinde bu opsiyonlar yok yani 250 ytl daha fazla vererk bu opsiyonların hepsini alıcaktım ama bunu anlatan kimse olmadı .

Ufuk ÇAKIR
Maden Mühendisi

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten üzüldüm ya.ende buna benzer bir sıkıntı atlattım amaben enjoy modelde sis farı+çelik jant ile yan hava yastıklarının standart olduğunu sanıyordum.
üzme kendi boşyere.aracının keyfini çıkar.bak bendeki 75 beygir ve 5 ileri vi,tes.sende 90 beygir 6 ileri vites var.üzme kendini bu kadar.aracından soğuduğuna deymez....

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ben türkiyede hiç sport model 5 kapı görmedim. Yani büyük ihtimal istek üzerine getiriyorlar.

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takma kafana altındaki araba o kadar güzelki ufak tefek ayrıntıları dert etmeye değmez

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel corsa enjoy alıcaksanız lütfen dikkat edin , ben 1 ay önce corsa 90 hp dizel enjoy spor paket araç aldım , ama aklımda sport modeli kalmıştı .

Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel- 90 HP Enjoy 33.594,00 YTL

Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel- 90 HP Sport 34.971,00 YTL

34.971 - 33.594 = 1.377 Evet görüldüğü gibi bu iki model arasında 1.377 ytl fiyat farkı var , ama işin ilginç olan kısmı enjoy modelinde sis farı ve çalik cant spor paket halinde sunulmakta yani 1.122 ytl , bu durumda enjoy modele çelik cant + sis farı eklenince aracın fiyatı 34.716 ytl oluyor.. Ama sport modelinde sis farı ve çelik cant standart yani 34.971 - 34.716 = 255 ytl fiyat farkı kalıyor arada.

Ama en çok moralimi bozan kısım ise bu iki model arasındaki opsiyon farkı . sport modelin enjoy modelinden farkları ,

1. Alçaltılmış spor saşi
2. Perde hava yastıkları
3. Deri kaplı direksiyon
4. Spor koltuklar
5. Koyu zeminli ön farlar

evet enjoy modelinde bu opsiyonlar yok yani 250 ytl daha fazla vererk bu opsiyonların hepsini alıcaktım ama bunu anlatan kimse olmadı .

Ufuk ÇAKIR
Maden Mühendisi

araçlarımız renk+donanım olarak aynı galiba, fotoları görsek.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin demekten başka bir şey gelmez elimizden...

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten üzüldüm ya.ende buna benzer bir sıkıntı atlattım amaben enjoy modelde sis farı+çelik jant ile yan hava yastıklarının standart olduğunu sanıyordum.
üzme kendi boşyere.aracının keyfini çıkar.bak bendeki 75 beygir ve 5 ileri vi,tes.sende 90 beygir 6 ileri vites var.üzme kendini bu kadar.aracından soğuduğuna deymez....

Yok hocam çelik cant ve sis farı opsiyonel ama yan hava yastıkları standart , aracımı seviyorum soğuma falan yok ama opel satış elemanlarına çok kızıyorum ben :mad:

Ufuk Çakır
Maden Mühendisi

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanım yönünden araçlar aynı ama renk seninkisi şimşek gri galiba , benimkisi gökyüzü mavisi diye geciyor , şu anda işyerindeyim akşam eve gidince yollarım resimleri

hımm. avatardan sanki şimşek gri gibi gördüm'de ondan söylemiştim. Bekliyoruz.

İyi Forumlar.