yeni sedan konforu

hüso1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar henüz aranıza yeni katıldım ve bazı bilgileri paylaşmak istedim 1.4 140 pc sedan sport donanım siyah. aracı ek-can kocaelinden 47.000 tl kampanyalı fiyattan aldım araçların 2012 modellerini bitirmek için yapılan bi kampanya.öncelikle araç tek kelimeyle harika sürüşü konforu insanın arabadan inesi gelmiyor 1.4 140 kasaya agır gelir diye tereddütlerim vardı fakat fazlasıyla tatmin edici aracın yakıtı şehir içi kullanıyorum ve yeni araç oldugu için biraz fazla ortalama derlere nezaman düşer acaba uzun yola 1 hafta sonra çanakkaleye gidicem daha iyi gözlemleyebilicem herkese teşekkürler ,,,,

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni sedan konforu

hüso link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar henüz aranıza yeni katıldım ve bazı bilgileri paylaşmak istedim 1.4 140 pc sedan sport donanım siyah. aracı ek-can kocaelinden 47.000 tl kampanyalı fiyattan aldım araçların 2012 modellerini bitirmek için yapılan bi kampanya.öncelikle araç tek kelimeyle harika sürüşü konforu insanın arabadan inesi gelmiyor 1.4 140 kasaya agır gelir diye tereddütlerim vardı fakat fazlasıyla tatmin edici aracın yakıtı şehir içi kullanıyorum ve yeni araç oldugu için biraz fazla ortalama derlere nezaman düşer acaba uzun yola 1 hafta sonra çanakkaleye gidicem daha iyi gözlemleyebilicem herkese teşekkürler ,,,,
Sehir içnde 9 un altını unut uzun yolda ise 7 yi görenler var

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee aracınız hayırlı olsun

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Hayirli olsun. Bedavaya almissiniz. Ayni araci 1 ay evvel 53 bin liraya aldim . Siz aracin 2 yillik fazla yakit parasini cikarmissiniz bile :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Hayirli olsun. Bedavaya almissiniz. Ayni araci 1 ay evvel 53 bin liraya aldim . Siz aracin 2 yillik fazla yakit parasini cikarmissiniz bile :)
hayırlı olsun öncelikle.opel cosmo ve sport kullanıcılarına malesef bir kazık attı.siz çok iyi fiyata almışsınız.aynen 2 yıllık yakıt parası da çıkmış :)

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Aldigim gunden bu yana kafama gore kullaniyorum. Istedigim kadar da gazliyorum ve ortalamam 8.1 Lt. Bazen 0-100 denemesi yapip manuel kullandigim da oluyor hatta. Bence performansa gore yakit sarfiyati az degil ama dedikleri gibi anormal de degil.

hüso1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese çok teşekkürler allah herkese kazasız binmeyi nasip etsin akşam pendik avm den aradılar 46.700 aracı bırakırız dediler ama malesef aracı aldım dedim..arkadaşlar turbo aracın çalıştırma ve stop etmede herkesten farklı yorumlar geliyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim servise sordum çalıştırırken ışıklar söndükten sonra beklemeye gerk yok dedi.....

C

cag_lar91

Bilgi Girilmemiş

hüso link' Alıntı:
herkese çok teşekkürler allah herkese kazasız binmeyi nasip etsin akşam pendik avm den aradılar 46.700 aracı bırakırız dediler ama malesef aracı aldım dedim..arkadaşlar turbo aracın çalıştırma ve stop etmede herkesten farklı yorumlar geliyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim servise sordum çalıştırırken ışıklar söndükten sonra beklemeye gerk yok dedi.....
Turbo şarjlı araçlarda sağlıklı olması açısından 30saniye ile 1 dakika arası çalıştırılınca beklenmesi tavsiye edilir.Bu esnada turbo gereken havayı içeri alır ve silindirlerde yağlama gerçekleşr.Aracı durdurduktan sonrada bi 30 saniye bekleyin diolar ama onun nedenini bilmiyorum.Ayrıca aracınız hayrlı olsun.