Yeni Skoda SUPERB

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farklı bir konuda lafı geçmişken paylaşmak istedim. Çok beğendiğim bir araçtı ve gelenek yine bozulmamış. Konsol boyunca uzanan ambiyans aydınlatması mükemmel. Ayrıca başka şeytani detaylar da var. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=BYJhboY3EW8

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şemsiyeleri rolls royce da görmüştüm çok hoşuma gitmişti demek bunda da varmış bu superb bana hep d segmentinden yüksek bi araba gibi geliyo çok güzel araba ama alırmıydım almazdım sebebi vw grubunda olduğu için

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabaya bu kadar detaylı çalışılıyor ama ülkemizde hala passat bundan çok satıyor. 2.el biraz iyi olsa alacağım tek arabadır d segmentinde.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
D segmentinde alınacak tek araba, passat yavan, insignia dar, lattitude ayarsız, E serisi pahalı, 5 serisi daha pahalı :D Fiyatına göre en iyi araba superb.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten hangar gibi olan bagaj hacmini 20 litreden fazla arttırmışlar, 584 litre yapmışlar. Elektrikli açılıp kapanan (+vakumlu) bagaj kapağı, arka koltuklarda bağımsız klima gibi çok iyi opsiyonları var. Her ne kadar pahalı olacağı kesin olsa da sahip olduğu donanıma göre muhtemelen Passat'tan ucuz olacağı için verdiği paraya acımaz insan aslında.

Maalesef değeri bilin(E)meyen bir otomobil Superb. Ülkemizde araçlar çok pahalı olduğu için satma kaygısı olmadan gönlümüze göre araç alamıyoruz. Bu yüzden Superb, Passat'ın gölgesinde kalıyor. 2. el baskısında eziliyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sürekli takibinde olduğum bir marka ama otomatik araçlar da kullanılan DSG görünce ödüm patlamıyor desem yalan olur. :(

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(5:25) depodan çıkardığı yeşil plastik ne işe yarıyor?

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyüteç değil de karanlıkta okuyabilmek için olabilirmi

Asıl işlevi buz kazımak. Kışın aracın kapılarını açmadan önce buzları kazıyabilmek için depo kapağına konulmuş. İçeri kar-buz girmesin diye.

Parça adı ''Magnifying Glass '' olarak da geçiyor. Bu da büyüteç demek ama dediğim gibi asıl görevi bu değil. Yeni bir aparat değil, bazı ülkelerde Rapid ve Octavia'da da vardı daha önce. Ama Türkiye'ye gelen Skoda'ların çoğunda verilmedi.

Karanlıktan ziyade camları kazırken kar üzerinde düşerse çabuk bulunsun diye fosfor renkli yapılmış, yoksa fosforlu değil yani.

Şu işte:

skrabka-na-led.jpg

Son düzenleme: