Yolsuzluk Operasyonu Hakkında...

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün cnnturkte nagehan alçı: "hukumet fetullah gülen ve cemaatine karşı laikliğin bekçisidir" gibi birşey dedi. Karnım hala ağrıyor gülmekten. Bu milletin askeri, doktoru, avukatı, gazetecisi karga tulumba haksız hukuksuz içeri alınırken işlerine geldiği için gık demeyenler, işin ucu kendilerine dokununca laikliğin bekçisi oldular hemen.
Dolar,euro çıkar felan ne gerek var yolsuzlukların sorulturulmasına? İstikrarlı (!) bir şekilde söğüşlemeye devam etmeleri için adli mekanizmayı kapatalım, nasıl olsa seçim var halk yargılamasını yapar mış mış....
Yiyin efendim yiyin afiyet olsun...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dün cnnturkte nagehan alçı: "hukumet fetullah gülen ve cemaatine karşı laikliğin bekçisidir" gibi birşey dedi. Karnım hala ağrıyor gülmekten. Bu milletin askeri, doktoru, avukatı, gazetecisi karga tulumba haksız hukuksuz içeri alınırken işlerine geldiği için gık demeyenler, işin ucu kendilerine dokununca laikliğin bekçisi oldular hemen.
Dolar,euro çıkar felan ne gerek var yolsuzlukların sorulturulmasına? İstikrarlı (!) bir şekilde söğüşlemeye devam etmeleri için adli mekanizmayı kapatalım, nasıl olsa seçim var halk yargılamasını yapar mış mış....
Yiyin efendim yiyin afiyet olsun...

Aslında yerden göğe kadar haklısın ama gidişat beni çok ama çok endişelendiriyor.

Hükümet bir şekilde gitmeliydi. Fakat bu şekilde gitmemeliydi. Hani, gideni mumla aramak deyimi var ya ona döneceğiz diye korkuyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
............Dolar,euro çıkar ..............

En ufak bir krizde döviz fiyatlarının yükselmesi son derece normal çünkü adamlar yemiyor içmiyor her dakika övdükleri TL dururken dövize yatırım yapıyorlar :maden:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İdris Naim Şahin'in açıklamaları da zehir gibi:

Eski İçişleri Bakanı, AK Parti Milletvekili İdris Naim Şahin partisinden istifa etti. Şahin, dilekçesinde "Emniyet ve yargı personeline yapılan uygulamalar, değerlendirmeler akıl, hukuk ve adalet anlayışıyla izah olunamamaktadır. Kuruluşunda kolay ve sevinçli bir kararla üye olduğum partimden, zor ve üzüntü veren bir kararla istifa ediyorum" dedi.

İdris Naim Şahin istifa etti - Hürriyet GÜNDEM

İdris Naim Şahin'i açılım zımbırtısı yemişti zaten. akepede bulunması bile hataydı ama en azından hatasından dönmüş oldu.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yalnız o ne kuvvetli bir bedduaymış yahu! Edildiği günün ertesinde bazılarının evine gerçekten ateş düştü. Artık ettikleri bedduayı da kendileri uyguluyorlar, PES!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bir de bütün bunlar olurken MHP ve özellikle CHP'nin sesi neden çıkmıyor?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Onlar şu an kefen soyucu durumundalar. AKP ile cemaat birbirini yesin, ölen ölür kalan sağları biz aramızda paylaşırız durumundalar. O nedenle MHP ve CHP den bir hayır beklemeyin dedim.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fed e baksanıza adam cimriligi tuttu, yok oyle fon kagıt alma felan sıkın kemeri
dedi millet altın ve kagıt sattı dolar aldı. Bastakilerde sucu vaiz lobisinde buldu.

dun youtube da olan onlarca video bugun silindi keşke cekseymişim

aklınız dibiniz dusecek gizli videolar mesela bakan oglu havalanından
para valizi geciriyo su azeri adamla gorevliye rusvet veriyorlar.
renkli ve sesli videolar hemde. Sonra bu adamları izleyen sivil polislerin
arac ici goruntulerı yuzleri buzlu tabiki ve konusmaları. Allahım dedim
işim vardı sonra bi baktım hepsi Ucmuş :((((( sanırım yukleyen sildi

bu arada oslo gorusmelerinin mit ve pkk arası ses kaydı dustu youtube a
48 dk lık kısmı var gerisi yok.. ama o 48 dk bile yetiyor igrenmeye bunlardan.
birileri cok fena tezgah kurmuş daha ilk başından ve hukumet de bunlara guvenmiş
ama unutmamak lazım şeytanla dans eden sonunda onun oyununa gelir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu anda milletin seçip benim vekilim dediği ve meclis çatısı altına girince geldikleri yerleri unutan kişiler yüzünden ülke bu durumda. Meclis çatısı altına girince milletten aldıkları oyları unuttular ve parti başkanının vekili oldular. Şerefsizim sıkıyorsa bir vekili destekleyen bir gelsin de şöyle yapacağız böyle yapacağız desin ben onlara yapacağımı biliyorum...

Her zaman dedim şu anda yaşanan durumun tek sorumlusu MHP ve CHP den başkası değil...

Size bir örnek vereyim yanılmıyor isem 65 yaşını doldurduğun an malını satarken sağlık raporu isterler ama bu ülkede belli bir kitleye hitap eden bir parti lideri 66-77-88 yaşlarına geliyorlar ve bizleri yönetiyorlar...

Burada yönetende mi suç? yoksa onlara oy verende mi?