z16xe motor astra g ye katalizör iptali + headers uygulaması

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses artar gucde bıraz kat ıptal tek basına verım alamassin z16xe se arızada yakabılır uzun yolda sesi illallah ettirdi cıkardim

arıza ışığım yanıyor zaten. oksijen sensörüm arızalı görünüyor. sadece kat iptaliyle yakıtta artış olur mu ? ve motora bi zarar olur mu

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arıza ışığım yanıyor zaten. oksijen sensörüm arızalı görünüyor. sadece kat iptaliyle yakıtta artış olur mu ? ve motora bi zarar olur mu
yakıt artışı zaten artmiş senin oksıjrn sensöru arızası varsa gaza basarsan sesi duyuyım desen yakar fark olur orjınal kat ıcı bozuksa boşaltır öyle taktir ;)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt artışı zaten artmiş senin oksıjrn sensöru arızası varsa gaza basarsan sesi duyuyım desen yakar fark olur orjınal kat ıcı bozuksa boşaltır öyle taktir ;)

valla usta bende yakıt artar sanıyordum oksijen sensörü arızalıyken ama ilginç bi durum var. şuan aracım 25 kuruş yakıyor lpg de. sensör lpg yokkende yanıyordu. şuan 10 tl lpg ile 40 km gidiyorum. tech 2 cihazında oksijen arızalı görünüyor. orjinal kat sağlam olması lazım. başka bi boş taktırsak olur mu

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla usta bende yakıt artar sanıyordum oksijen sensörü arızalıyken ama ilginç bi durum var. şuan aracım 25 kuruş yakıyor lpg de. sensör lpg yokkende yanıyordu. şuan 10 tl lpg ile 40 km gidiyorum. tech 2 cihazında oksijen arızalı görünüyor. orjinal kat sağlam olması lazım. başka bi boş taktırsak olur mu
benden sana tavsıye sensöru değiştır aracın yakıttan saçmalar lpg ayarını bozar+ hedars tek basına verım alamassın atl devır ölür boş orjınal kat al taktır bıraz daha hırlıycak bıraz daha hislenecek gaz pedali okadar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:09 ----------

astra yürüyecek dıyosan motor revize ettırcen kapak taslama mantzel emme manıfoldu derecelı egzantırık intake kit komple eksoz öyle aracın yürür başkada bırsey bekleme bunları yapmazsan

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benden sana tavsıye sensöru değiştır aracın yakıttan saçmalar lpg ayarını bozar+ hedars tek basına verım alamassın atl devır ölür boş orjınal kat al taktır bıraz daha hırlıycak bıraz daha hislenecek gaz pedali okadar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:09 ----------

astra yürüyecek dıyosan motor revize ettırcen kapak taslama mantzel emme manıfoldu derecelı egzantırık intake kit komple eksoz öyle aracın yürür başkada bırsey bekleme bunları yapmazsan

valla hocam satma durumum var. o yüzden ekleme yapmak istemiyorum. sadece ses biraz değişsin tatmin etsin diye neler yapabilirim diye düşünüyorum. egzoz takalım dedik polisten kurtulamıyoruz mersinde. sadece katı denerim bakalım. sensörü kimisi değiştirmene gerek yok diyor. kimisi değiştir diyor. fiyatı 250 lira bosch marka

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Değiştireceksin motor ilerde korumaya gecıcek sensör yüzünden z16xe biraz sıkıntılı orta eksözu ıptal et son susturucuya elektırıkli eksoz tak ses alirsin benim öyle satacaksan masrafa değmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:19 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:18 ----------

Internette uygun sensör satan var gm 140 aldim araştırma yap bulursun

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değiştireceksin motor ilerde korumaya gecıcek sensör yüzünden z16xe biraz sıkıntılı orta eksözu ıptal et son susturucuya elektırıkli eksoz tak ses alirsin benim öyle satacaksan masrafa değmez

tamam hocam bakalım tekrar gidicem servise. egzoz işinede bakacaz artık. bu egzoz için kumandalı orta susturucu taksak nasıl olur ? headersten çıktıktan sonraki kısma taksak ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Orta eksozun yerıne takarsanda olur sesini dinlersin beğenirsen takarsın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Evet ozan en mantıklısı