2010 model Astra H HB Dizel almayı düşünüyorum

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. şu son benzin zamlarından sonra benzinli araca binmenin artık çok da mantıklı olmadığını düşünerek çok beğenerek aldığım ve zevkle kullandığım aracımı satmaya karar verdim. öncelikle tüp taktırmayı düşünmekteydim ama maliyeti 2.000 TL yi aştığı düşünüldüğünde (garanti bitimine yaklaşık 8 ayım var ve garanti bitiminde başka bir marka dahi taktırmak istesemde arada geçen sürede yakacağım yakıt maliyetini de hesaba katarsak maliyeti şimdikinden daha yüksek olacağından) açıkçası vereceğim ücret ve daha sonrasında başıma gelebilecek sıkıntıları da hesap edince madem böyle bir masraf düşünüyorum o zaman biraz daha üzerine koyar Astra H HB Dizel ya da yeni Polo dizel almayı düşünmeye başladım. bu konuyla ilgili Astra H HB dizel kullanan arkadaşların yaşadıkları sıkıntıları ya da iyisiyle kötüsüyle tavsiyelerini ve düşüncelerini almak istedim. sizler ne düşünürsünüz tavsiyelerinizi almak istiyorum, bana yardımcı olursanız sevinirim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polo güzel araba. Arkası çok dar bunu belirteyim. Yani benim boyum 1.73. Sıkıştım arkada. Diz mesafesi yok denecek kadar az. Otururken dikkatli olunmazsa kafayı vurabilirsiniz üst tarafa. Bagaj küçük haliyle. Evlilik ve çocuk varsa Polo zorluk çıkartır hacim konusunda. Polo tam üniversiteli genç arabası olmuş. Astra daha mantıklı.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra daha mantıklı ancak geçen serviste gitmiştim yeni astraya bakmak için dizel astralar vardı ne ses yapıyor öyle durulması imkansız bu sese dayanabilirim derseniz alın ancak aşırı ses yapıyor.Traktör gibi resmen.

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra değilde poloyu tavsiye ederim ,
hem değişiklik olur ,
hemde bir üst kalite aracınız olur.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle ;)
bunda gülünecek ne var anlamadım:confused:
vw. opelden daha kalitelli olduğu bu sitede anlaşılmak istenememekte..
neden?çünkü burası opel sitesi hak veriyorum..;)
o zaman vw sitesine git burda ne işin var?

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ben kendi görüşümü belirttim ..
arkadaş ister opel alır ister vw. alır

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdaki arkadaşların hepsinde opel mi var.
başka marka araçları olan yokmu?
ve bunu söyleyeme senin hakkın yok:mad:
benim ne opelim nede vw. var .
ikiside yok!!
bak bende de opelden farklı bi araç var:D ama polo astradan daha kaliteli ve bir üst sınıf gibi komik şeyler söyleme bence;) başkaları da böyle düşünse neyse ama bunu düşünen bir tek sen varsın sanırım ;) ki savunduğun araba türkiyeye en baz donanımla geliyo bunu neye dayanarak söyledin anlayamadım....