2010 model Astra H HB Dizel almayı düşünüyorum

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
işte bende onu diyorum azda olsa vw. opelden daha kaliteli demek istedim.
neden bu kadar tepki verdiğinize anlam veremiyorum .
sonuçta ne vw. ortağıyım nede opelin:D
ben objektif olarak yorumumu dile getirdim;)

tepki değil bende opelin hissedarı değilim fikir paylaşımı yapıyoruz yanlışlarımız varsa düzeltiyoruz ;)

konu off topic olmasın

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tepki değil bende opelin hissedarı değilim fikir paylaşımı yapıyoruz yanlışlarımız varsa düzeltiyoruz ;)

konu off topic olmasın
evet topik yapmayalım:D:D
neyse şöle diyelim ...
en kaliteli araba bizim kullandığımız ve paramız yettiği arabadır :D

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel astraların sesini fazla bulanlar var,kullanan biri olarak benim gördüğüm en sessiz dizel opeldir.Mevcut ses de son zamlardan sonra ninli gibi geliyor açıkcası

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numaradır dizel astra h.. fiyat/performans açısından çok iyi derecede. vergiden avantajlı, yakıttan avantajlı, konfor dersen o biçim. tek eksiği alt viteslerdeki hafif ağır kalışı, ama hızını aldıktan sonra durduramazsın 3 ve 4. viteste sırtını koltuğa iter(yapıştırır demek biraz iddialı olur). pişman olmazsın hocam alırsan

Son düzenleme:

serdarm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın yakıtı gayet güzel, kesinlikle pişman olmazsın. ses konusuna gelince de her dizel ısınana kadar biraz gürültülüdür ısındıktan sonra astra gayet sessiz oluyor.

ardahanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede astra h cdti 1.7 var cok guzel bir arac yakitida fena degil benzine gore super 52 lt ye ortalama 1000 km yaparsin ama otabanda ama bilmiyorum 1.7 cdti turkiyede varmi saygilar

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçektende hem yakıt konusunda hem vergi konusunda sahibini üzmüyor, dizel'in sesi herkesin kulağına hoş gelmeyebilir ancak bir o kadar da o sesin hastası var :)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
disel tabiki benzine göre daha sesli calisir ama disellerin icinde diye bilirim ki en sesiz olani ve az yakanidir eski arabam golf 4 dü o dahada sesli calisirdi uzun yollda da rahatsiz ederdi iki arabamlada anakara wiyana yaptim astra 1.7 vw 1.9 ben astra diyorum alacak arkadasa tavsiye ederim diseli bir de 6 vites ise daha iyi olur