2011 Astra h chip tuning

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımı 2,5 senedir chipli kullanıyorum.Chip kullandığım için aracımın bakımlarını 7500 km de bir yapıyorum.Hiç bir sorun yaşamadım aracım gayet seri ve çok memnıun kaldım.Daha önceleri aracı hareket ettirene kadar arkadan diğer araçların tepkisiyle karşılaşıyordum.Arabamdan soğumuştum chip olayı hem aracımı sevmemi hemde ona özen göstermemi sağladı.Bir kaç aydır türkiyede yeni satışa çıkarılan shellin nitro plus yakıtını alıyorum bu yakıtın aracımın sürüş keyfini artırdığını söyleyebilirim.
iyi sürüşler

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı tavsıyede bulunacam aklıma gelmısken...sızın yazılım turuyle benımkı aynımıdır bılmemde aracınıza fazla yuklenmeyın sureklı dıp gaz veya chıpım var dıye herboş alanda gaza abanmayın...boyle yuklenmelerde benımkı arkadan fazla olmasada kara duman atıyor...yakıtı cıg yaktıgından falan dıyorlar bu konunun uzmanı olmamakla uyarayım dedım...bu sıyah duman tamponunuza yapısıyor ve kolay kolay cıkmıyor..hadı onuda gec bu cıkan sıyah dumanın egzozun ıcını doldurduguna ınanıyorum bunun araca zararı oldugu kanaatindeyım...sizde böyle bir olay yasanıyormu bılmıyorumda ben dıp gaz gıttıgımde böyle bırseyle karsılasıyorum :) hepınıze ıyı surusler