2011 Astra Sedan

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsa keşke tasarımı özellikleri belli olsa herşeyi ama piyasaya az geç sürülse hem emrakımız gider hemde az para biriktiririz :D ama abi artık yapacaklarsa söle ekrandı göğüstü 2 3 bin tl lik şeyler için abuk subuk manzeme kullanmasınlar yanı 30 bin olacagına 35 bin olsun ama aracı alınca gidip birde içine parça aramayalım yanı takıyorsan tak hepsine CID ekran mesela toplu taksa ona 100 dolar maliyet bindirmez araç başına

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsa keşke tasarımı özellikleri belli olsa herşeyi ama piyasaya az geç sürülse hem emrakımız gider hemde az para biriktiririz :D ama abi artık yapacaklarsa söle ekrandı göğüstü 2 3 bin tl lik şeyler için abuk subuk manzeme kullanmasınlar yanı 30 bin olacagına 35 bin olsun ama aracı alınca gidip birde içine parça aramayalım yanı takıyorsan tak hepsine CID ekran mesela toplu taksa ona 100 dolar maliyet bindirmez araç başına

Takmazlar..:(

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte abi böle şeylerden kaçmasalar kendileri daha iyi sanki benmi para kazanıyorum yani bir alan beğenmesse 4 5 sene sonra aracını yenilerken başka markaya kayacak olan kendilerine olacak diye düşünüyorum

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte abi böle şeylerden kaçmasalar kendileri daha iyi sanki benmi para kazanıyorum yani bir alan beğenmesse 4 5 sene sonra aracını yenilerken başka markaya kayacak olan kendilerine olacak diye düşünüyorum

İşte bütün markalar böyle yapıyor markalar arası transferler gerçekleşiyor denge sağlanıyor ortak kararları heralde..:)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sedan astra G hepsinden yakışıklı..h kasanın sedanının sadece ön far tasarımını hoş buluyorum..arka stoplar berbat bence..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sedan astra G hepsinden yakışıklı..h kasanın sedanının sadece ön far tasarımını hoş buluyorum..arka stoplar berbat bence..

g kasa sedanlarıda ben zevmiyorum arka emanet duruyor uzay kasası:)

opel_fiatlineasedan_1040_3.jpg

OPEL-ASTRA-H-SEDAN-ARKA-TAMPON-EKI-KARLIK__32159091_0.jpg

201009254518_astra_sedan_arka_karlik.jpg

201009254708_astra_sedan_modifiye.jpg

Son düzenleme:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu arka bagaj kapağı spoiler uzun zamandır kafamı karıştırıyor..güzel duruyor.ama boyası zamanla solarda belli eder mi diye düşünüyorum..denizli serviste gördüm bir tane spoilerli..boyası solmuştu..

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu arka bagaj kapağı spoiler uzun zamandır kafamı karıştırıyor..güzel duruyor.ama boyası zamanla solarda belli eder mi diye düşünüyorum..denizli serviste gördüm bir tane spoilerli..boyası solmuştu..

sağ sol marşpiyeydi sanırım o kapılardakilerin adı yanlış yazdıysam affola onlarda sağ sol kapılara alacağımda çok pahalı spoiler fiyatı ne kadarki arka tampona koymuslar kapılarda yok bende sanki yarım kalmış gibi araba