2012 Astra H OPC Line

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ZuZu'nun maşallahı var, altı ay önce ben askere gitmeden önceki halini hatırlıyorum da çok değişmiş çok da güzel olmuş. ellerine sağlık:))

o kadar oldu abi demek :) begendiginize sevindim Boran abi sizinde yeni aracınız hayırlı olsun bu arada :)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beğendiğinize sevindim :)

Berat abi bu arada turbo jantlarla vogtland güzel bi uyum içinde olacaktır..

sinyal çerçevelerini halledebildinizmi ?

Can havalarin biraz isinmasini bekliyorum. Bir de yeni j kasa almayi dusunuyorum. Aracimi satarsam istedigim fiyata alacagim. Elimde bir suru malzeme var ;) bakalim ne olacak ;)

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can havalarin biraz isinmasini bekliyorum. Bir de yeni j kasa almayi dusunuyorum. Aracimi satarsam istedigim fiyata alacagim. Elimde bir suru malzeme var ;) bakalim ne olacak ;)

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Abi j en az sport yada cosmo olsun :) insallah gönlünüzce olur Berat abi birde en azından dizel olsun :) bende işte böyle kendi isteklerimi sıraladım size :D uzun lafın kısası hayırlısı olsun..

ZuZu ya uyacak malzeme varmı acaba :rolleyes:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın kardeşim:) benim aracı sattığıma baya bi pişman oldum ama napalım artık, j kasa almayı düşünüyorum 1.4T sport donanım

Abi gecen sene sattınız sanırım yılbasından sonra arac fiyatları iyice arttı.benim arac suan indirimli fiyatı 45 bin lira gözüküyor :rolleyes:

1,4 T sport ta gercekten iyi tercih abi hayırlısı olsun..:bir:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi j en az sport yada cosmo olsun :) insallah gönlünüzce olur Berat abi birde en azından dizel olsun :) bende işte böyle kendi isteklerimi sıraladım size :D uzun lafın kısası hayırlısı olsun..

ZuZu ya uyacak malzeme varmı acaba :rolleyes:

kapı bantları var can astarlı onları uygulayacagım satmazsam galiba sana bir tek o uyar bir de j kasa cosmolardaki gibi kapı kolu krom malzeme var. Torpido bölücü raf var :D varda var. Bir de difüzör geldi o sana uymaz =)

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZuZu artık yere daha sağlam basıcak ! :) bugün boş zamanım vardı nerde taktırsam diye düşünürken işimi garantiye alıp serviste taktırdım.indirimde yaptılar sagolsunlar.dışarıda verecegim parayla aynı oldu..

bu arada hortum degilde o lastik digerinden sökülüp vogtlandlara takıldı..konforum değişmedi yaylar yumuşak..eskiden 3 parmak giriyordu elim şimdi 1 parmak..

Çok güzel düşmüş araç. Güzel günlerde kullan :)
Sizin araçta da ön ve arka arasında fark oldu mu acaba?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı bantları var can astarlı onları uygulayacagım satmazsam galiba sana bir tek o uyar bir de j kasa cosmolardaki gibi kapı kolu krom malzeme var. Torpido bölücü raf var :D varda var. Bir de difüzör geldi o sana uymaz =)

kapı kolları nası birşey abi direk kaplamamı yoksa j deki gibi sadece dış yüzey kromajımı :)

Çok güzel düşmüş araç. Güzel günlerde kullan :)
Sizin araçta da ön ve arka arasında fark oldu mu acaba?

Teşekkürler Erhan :bir:

ön ve arka arasındaki düşme farkını soruyorsun sanırım..ön biraz daha fazla düştü gibi geldi bana ama cokta fark yok.iki tarafada tek parmagım çapraz girebiliyor..