2012 Astra H OPC Line

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaylar çok iyi durmuş, yazılım hedırs gelir yaza doğru gelmezse tacizlere başlarız :D

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC- HB farlar aynı . Fark yok:good:

Peki şimdi mercekli far aldık diyelim. Farın montajı dışında yapılması gereken bir işlem var mı. Elektrikle ilgili özellikle. Yani kablolar falan tabii ki takılacak da bunun xenon ampulü ne bileyim beyni falan hepsi hazır takılı geliyor değil mi?:rolleyes:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki şimdi mercekli far aldık diyelim. Farın montajı dışında yapılması gereken bir işlem var mı. Elektrikle ilgili özellikle. Yani kablolar falan tabii ki takılacak da bunun xenon ampulü ne bileyim beyni falan hepsi hazır takılı geliyor değil mi?:rolleyes:

Hazır takılı değil. Ayrıca almanız lazım.Hella gen4 balastlar, hella ignitor,(ateşleyici - duy) , bir çift D2S ampül.Hepsi kaliteli ama bir o kadar pahalı parçalar

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptırmışken AFL lisini yaptırın, tam olsun :)

AFL nedir Serdar 'ım senin aracındaki gibi mi? :rolleyes:

araba gittikçe güzelleşiyor kıskandım vallahi :)

Teşekkür ederim :)

Bi-xenon uygulaması eksik kalmış onuda yaparsan tadından yenmez. Keşke zamanında 1.3 CDTi alaydın bir chip atar iyide kaçardın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben alırken dizel yoktu ama hakikaten aracım dizel olaydı bide chip :sulanma:
neyse ben sağdan sağdan devam edeyim en iyisi :D

Yaylar çok iyi durmuş, yazılım hedırs gelir yaza doğru gelmezse tacizlere başlarız :D

Kardesim öncelikle bi xenon işini halletmeliyim sanırım.gece cosmo astra görünce bi kıskançlık oluyor ZuZuda :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:20 ----------

@brnn abi sizde hatırladıgım kadarı ile depo angelli farlarınız vardı..memnunmuydunuz acaba?

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AFL nedir Serdar 'ım senin aracındaki gibi mi? :rolleyes:

Teşekkür ederim :)

Ben alırken dizel yoktu ama hakikaten aracım dizel olaydı bide chip :sulanma:
neyse ben sağdan sağdan devam edeyim en iyisi :D

Kardesim öncelikle bi xenon işini halletmeliyim sanırım.gece cosmo astra görünce bi kıskançlık oluyor ZuZuda :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:20 ----------

@brnn abi sizde hatırladıgım kadarı ile depo angelli farlarınız vardı..memnunmuydunuz acaba?

kardeşim ben memnundum angellardan ama bikaç sıkıntısı var, birincisi mercekleri çok iyi değil açıkçası, geceleri ve özellikle yağmurlu havalarda sıkıntılı yani, ikincisi gündüz angelların bi fonksiyonu yok, yandığı bile belli olmuyo ama araca yakıştığı için idare ediyodum:)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah maşallah. Güzel olmuş. KAzasız Belasız sürüşler
Teşekkür ederim sizlerede kazasız belasız insallah..

kardeşim ben memnundum angellardan ama bikaç sıkıntısı var, birincisi mercekleri çok iyi değil açıkçası, geceleri ve özellikle yağmurlu havalarda sıkıntılı yani, ikincisi gündüz angelların bi fonksiyonu yok, yandığı bile belli olmuyo ama araca yakıştığı için idare ediyodum:)

görüntü olarak hoş duruyor abi gerçekten..hoş gerçi angellar modası ledlere gecti gibi..ancak sislerede xenon uygulandımı angellarla hoş durur.aslında bixenon istiyorum ancak maddi olarak şu aralar kaldırmam mümkün değil..

nette bi ilan var 2 yıllık kullanmış yanında angellar için yedek ampülde göndercekmiş..350 demiş.xenonudur takılmasıdır yine 500ü bulacak.napsak bilemedim..

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim sizlerede kazasız belasız insallah..

görüntü olarak hoş duruyor abi gerçekten..hoş gerçi angellar modası ledlere gecti gibi..ancak sislerede xenon uygulandımı angellarla hoş durur.aslında bixenon istiyorum ancak maddi olarak şu aralar kaldırmam mümkün değil..

nette bi ilan var 2 yıllık kullanmış yanında angellar için yedek ampülde göndercekmiş..350 demiş.xenonudur takılmasıdır yine 500ü bulacak.napsak bilemedim..

van-erciştekini diyosan 350 tl olanı o angellar benim eskiler:))askere gitmeden önce şimdi ilanı veren arkadaşa göndermiştim, yedek ampüllerle birlikte:)))