45bin bakım fiyatları

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar güncel 45bin bakım fiyatları ile ilgili bilginiz var mı? Hangi servisten aracınıza ne kadar fiyat aldınız veya ne kadara yaptırdınız? Ayrıca aracınız benzinli mi dizel mi?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: 45bin bakım fiyatları

bugün forum üyelerimizden yalçın abi (ylc)'nin 1.3 cdtı aracına 4.yıl bakımı için yetkli servis uşak arden opel den 550 tl fiyat aldım %20 de indirim yapacaklarını söylediler

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim daha 2 yıl olmadı. Çok cüzzi indirim yapıyorlar. Bakalım az sonra bakım için servise gideceğim.

gunerhan28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda önceki 30 bin bakımına 25000'de girmiş , mecbur 40000 de 45000 bakımına sokmam lazım.
Fiyat Bilgisini paylaşır mısınız :)

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

can serviste yaptırmayacaksan (yağ,yağ filtresi,hava filtresi,mazot filtresi,polen filtresi+işçilik) dışarıda 300 TL. halledersin.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi yedek parçalara baktımda sadece parçalar 350 TL tutuyor hepsi GM olunca. BOSH olursada 200 civarı tutuyor. Yağ,hava,polen,mazot filtresi ve mobil 1 ESP 0W40 hangisini tercih edeyim bilemedim. Servis de mi yaptırsam karar vermedim bende. Servis yağ olarak GM kullandığını söyledi.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Şimdi yedek parçalara baktımda sadece parçalar 350 TL tutuyor hepsi GM olunca. BOSH olursada 200 civarı tutuyor. Yağ,hava,polen,mazot filtresi ve mobil 1 ESP 0W40 hangisini tercih edeyim bilemedim. Servis de mi yaptırsam karar vermedim bende. Servis yağ olarak GM kullandığını söyledi.
yağı kesinlikle mobil1 esp 0-40 kullanın, mazot filtresindede gm‘ yi tercih edin diğerlerini isteğiniz marka kullanabilirsiniz, dışarıda iyi bir ustanız varsa makul bir fiyatla bakımınızı halledebilirsiniz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
yağı kesinlikle mobil1 esp 0-40 kullanın, mazot filtresindede gm‘ yi tercih edin diğerlerini isteğiniz marka kullanabilirsiniz, dışarıda iyi bir ustanız varsa makul bir fiyatla bakımınızı halledebilirsiniz.

filtre için niçin GM önerdiniz? Bosch iyi bir tercih olmaz mı?

not: 3.bakım için servis düşünmüyorum o sebeple merak ettim.

birde kışın aracıma ısı izolasyonu yaparken filtreyi Bosch takmıştım bir sıkıntı yaşamadım

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
Teşekkür ederim cevap için yağı sizlerin tavsiyesi ile kesinlikle mobil 1 esp 0w40 kullanmak istiyorum. İzmirde iki ve uşakta bir yetkili servis ile görüştüm hiçbirisi mobil 1 kullanmama izin vermedi. Hatta İzmirde bir özel servisi aradım oda GM var onu kullanıyoruz dedi.
Polen filtresi ve mazot filtresini bosch hava ve yağ filtrelerinide GM alıp arkadaşın özel VW servisi var orada taktıray8m diyorum ne dersiniz?
Bir taraftan da servis kaydı devam etsin istiyorum bir türlü karar veremedim.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
filtre için niçin GM önerdiniz? Bosch iyi bir tercih olmaz mı?

not: 3.bakım için servis düşünmüyorum o sebeple merak ettim.

birde kışın aracıma ısı izolasyonu yaparken filtreyi Bosch takmıştım bir sıkıntı yaşamadım
Sence neden bosch hakan hocam. Eğer GM den daha kaliteli ise hepsini bosch alayım. Zira daha uygular.