97 vectra arka koltuk kafa dayama ??

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadalsar bizde 97 model vectra gls var arka koltukların kafa dayamalıkları yok onları nerden bulabilirim acaba adres veya internet sayfası bilen varsa paylasabilirmi?

vespone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bulunca yani kafa dayamalıkları bir şekilde alınca nasıl koymayı düşünüyorsunuz, koltukları delmek göze hoş gelmesi açısından nasıl durur, bu en iyi nasıl yapılır, bir de arabayı magfetmiyelim, aynı sorun bende de var, 1997 corsa GLS min arka koltuk kafalığı yok, düşünüp duruyorum, gidip herhangi bir oto döşemecisine tabi yaptırılır, ama adam bu işi daha önce yapmış mı, işin uzmanı mı sonra koltuktan da olmayalım, ya da iş iki delik açıp kafalıkların demirini koltuğun içine itmek kadar basit mi, mantıken öyle ama ustalar servisler ne düşünür,

bunu yapan bir opelci var mı gitsin oto parçacısından kafalık alsın ve kendi başına veya herhangi bir oto döşemeciye taktırsın ve bundan mutlu olsun, öncelikle kendine hoş görünsün estetik ve arabanın orjinalliğine uygun olarak,

sevgiler saygılar hepinize,

Nejat Güç
istanbul

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet gls lerde standart çıkmadı fabrikadan.cd lerin kafalıklarını takabilirsiniz.ama nerde olur bilemiyorum

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafaların takılacagı yer mevcut ama arabayı aldıgımız yerde yoktu yani galeride onlarda öyle almıs takılcak yerler var ama koltuk yok nerde bulcam onuda bilmiyom tabiki :)

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
hurdacılarda var
kaza yapmıs aracların cıft tek halde 50 den asagı ıstemezler

okarakaya2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben size temin edebilirim ama ancak kargoyla gönderebilirim vectralarda yerleri var

uzun bir şişle tutucuların yerlerini bulup oraya bir kesi atacaksınız sonra tutucuları oraya takıp kafalıkları gecireceksiniz çok basit
sizin için yarın öğrenirim fiyatını

e mail atabılırsınız o_karakaya_05@hotmail.com

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki vectra a kasa içinde yerleri mevcutmu arkadaşlar benimde eksikte

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya cidden düşündümde opel üretirken niye böyle birşey yaptı anlamıyorum.vectra gibi arabada koltuk kafalığı olmaması çok büyük eksiklik bence.clio symboller gibi görünüyor arka koltuk