ABS, wallahi durmuo...

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: Arkadaşlar aracımdaki ABS sistemi bana 4 defa kaza atlamama sebep oldu, 1 seferde çöp arabasına çarpıp sis farımı kırdım,
Aracımda Frene Bastığımda ABS devreye Girince Sanki Hiç Frene Basmamışım Gibi Araba Kolay Kolay Yavaşlamıyor, Hatta Bazen Bi Formul Bulsamda Devreden Çıkarabilsem Diyorum, düz yolda 10m de durucağı yer oluo 15-20 m, hele yokuştan aşağı doğru iniosam frenim yokmuş gibi, frene basıorum hiiiiçççççççç banamısın demiyor, arabayı arıza tesbit cihazlarına soktum bi problem görünmüo, yetkili servis dışında bikaç yere gösterdim abi problem yok dediler, arkadaşlar ABS nin tarzımı bu, yada bizim arabalara özgü bişeymi, yoksa benim arabama özgü bişeymi, yoksa benmi kafaya çok takıyorum!!! LÜTFEN YARDIM EDİN:help: :help: :help: :help: :help: :help:

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni bi kere kurtarmıştı. lastikler yazlıksa sertleşip yol tutmuyodur.

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 mevsim lastik, artı kaza tehlikelerini yazın geçirdim kuru zeminde...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 mevsim lastik, artı kaza tehlikelerini yazın geçirdim kuru zeminde...
arkadaşım bence sen abs seını duyunca ayagını hafıfce cekıyorsun gıbıme gelıyor ya tam kökle yada ayagını cek tekrar bas abs yı actırma. cunki kayma esnasındakı frenejla, yavaşlama esnasındakı frenaj bence çok farklı yavaşlarken bı tutunma oluyor ama tam frenleyınce o kadar olmaz

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bence senin lastiklerinde benim önceki lastiklerim gibi tutmuo...bende basıodum araba durmuodu...lastikleri yeniledim süpper oldu

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam basıorum, ama tavsiyen için saol!

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence senin lastiklerinde benim önceki lastiklerim gibi tutmuo...bende basıodum araba durmuodu...lastikleri yeniledim süpper oldu
evet bu aralar ilk planım o kendimi ayarlayıp hemen değitiricem saol!:good:

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
duz yolda frene yuklen tak tak dıye ayagını hıc cekmeden ses gelıyorsa abs calısyordur gerısı lastıktır tak 1 takım vakumlu lastık abs onunde dız coksun..........

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 mevsim lastşkler kışın hiç tutmuyor yolu 4 tekerde michelin energy lastiklerimizz var ama kalkışlarda patinaj çekiyor fren yaparken abs devreye giriyo bence lastiklerin tutuşunun azalması bu işin en büyük sorumlusu