Acil yardim lütfen!

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce evin önune geldim bugun 250 km yol yaptıktan sonra..evin önune geldm debriyaj bilyasından bi tıkırtı gelıodu debrıyaja basınca kesiyordu nyse onu denerken araba boşta debriyaja dıbıne kadar bastım ses kesilecek mi diye bakıyorum araba birden bire stop etti dahada calısmıyor.
fakat söyle bir durum var arıza lambası dırek yanıyor yanıp sonmuyor ve mars donuyo canavar gıbı ama sankı mazot gelmıyo.ustayı aradım hava yapmıs olabilir dedi calısan araba hava yapar mı ? mazotta var depoda acaba beyin korumaya mı gectı mazotu vermıyo ? anlamadım neden olur.
tesekkurler

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam az sabir. elbet sorundan anlayan biri çikacaktir..

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ss

debriyajla bi alakası yok ki anlatığın sorunun. trigeri koparmış olmasın araba.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trigeri değişeli 40bın km oldu..orjınal takılmıstı..mars donuyo motor donuyo onunla bı alakası oldugunu sanmıyorum

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opel combo vardı orjinal kayış takıldı 15 km sonra kayış koptu vurdurma yığdırma gibi hiç bir sorun olmadı triger kopuncada marş cerir. inşallah ben yanılıyorumdur.

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
ümit bakabiyosan trigelini kontrol et eeğer koptuysa her marşta masrafın çoğalır sabahı bekle ben servise gidecem yarın kenan usta yada fikriyi ararsın sabah gelip bakarlar yerinde kurcalama bence

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim abi sımdı aradım fikri ustayı..yag kapagını actm arabanın marsına bastm eksantrik mili donuyo kayıs saglam yanı..elektriksel bişe gibi geliyor bana ya beyin kendini sıfırladı yada anahtardan bı sorun var.
özmert saol triger aklıma gelmemıstı sımdı baktım dediğim gibi eksantrik mili donuyo kayısda bısı yok bı an aklım gıttı =)

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş cok sevindim kopmadığına ben onun acısını iyi biliyorum cünkü ozaman mazot filitresini sök bi mazot var mı içinde bak havada yapmış olabilir.