Acil yardim lütfen!

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambası hala yanıyosa bence var sayımları bırakalım aracı cihaza bağlat derim gece gece moralin bozulmasın.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardesim..sımdı servisten bı kac ustayı aradım aksamdan berı arıyorum..bugun baya yol yaptim yanı calısan araba kolay kolay hava yapmaz dıyorlar..artık yarın cekiciyle gidecez serviste bnm aracın beynınde ufak bı arıza vardı öyle kullanıyordum ınsallah program sılınmıstır öyleyse işim kolay..triger kopmadi ya ona sukur =) gerisi hallolur=)

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede zaten bu bı kac kez daha yaptı aynı hadiseyi..ama o zaman ariza lambası yanıp sonuyodu immo arizasına gecmişti cihazla hallettiler..bu sefer direk yanıo program silinmiş olabilir yada hava yapmıs olabilir diyor ustalar ikisinden biridir buyuk ıhtımalle diyorlar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim, tank havalandirmasi tikali olabilir, kizdirma bujileri? yakit basinci?
yani hata bunlardan olabilir...burdan bir sey söylemek zor....arizayi okumak lazim..

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca bugun tam bir teshis konuldu..mazot pompa beyni arızası..
yenıden program yukledık anahtarı tanıttık arızaları sıldık ama calısmadı..tekrar baktık mazot pompa beyniymiş..bikac sefer daha denedık calıstıramadık..
istanbulda elektromotor diye bir yer varmıs oraya gonderdik beyni tamir için bakalım cumaya kadar gelmesini ümid ediyorum.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P0251:Mazot Enjeksiyon Pompası Mekanik Arıza Mazot Valfi Geri Beslemede kısa devre.
Ariza koduda bu..surekli bu arızayı veriyor arac