acil yardım lütfen

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaan kardeşim sonunda motor olduysa katalitiği çok dert etme oda hallolur bişekilde.İnan bende rahatladım son mesajını okuyunca.Çok geçmiş olsun

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar 2004 opel astra h kasa arabam var araba tartarine marka lpg var son zamanlarda arabam ile firen yaptığım zaman yada araç ile ışıklarda durdugum zaman araba istop ediyor devir sati 1 in altına düşüyor ve istop oluyor lpg hava filitresinden oldugunu söylediler onu değiştirdiğim halde sorun gitmedi bu arada arabanın arza lambası yanıyor baktırdıgımda katalizorden kaynaklandıgını söylediler kontrol ettirdiğimde katalizorun boşaltıldıgını söylediler benden öncekı sahibi boşaltmış tekrardan katalizor taktırıyım diyorum fiyat olarakta 700 tl istiyorlar acaba yaptırsam düzelirmi yoksa başka bir sebep olurmu lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Katalizörden olabilir belki oses.stop etmede rölanti ayarlama sisteminden olabilir.Birde boğaz kelebeğini temizletmede fayda var

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok sağolun arkadaşlar.giremedim siteye uzun zamandır.arabam geldi.şimdi de elektrik tesisatı,bana haber verilmeden boşaltılan katalitik konvektörle,buna bağlı oksijen sensörüyle uğraşmaktayım.. Arkadaşlar arıza lambası yanıyor.kat iptalinden sanırım.bunu nasıl söndüreceğiz? Birde bu kat iptal edilince arabanın sesi biraz artmış.bunu nasıl azaltacağız??

Asagidaki linkden #12 nolu yazimi okursaniz cozum icin bir fikir edinebilirsiniz..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=93867&highlight=oksijen&page=2

Kati bosaltilan yere genelde bos boru yerine susturucu konmasi sesi kesecektir..