Airbag Yerleri

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, dün ses geldiği için yan sütun kaplamalarını kaldırdım hafiften. Fakat hava yastıjlarını göremedim. Var mı tam olarak yerlerini bilen? Aracım cosmo

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Airbag Yerleri

Benim bildiğime göre; perde hava yastıkları kapıların üst kısmında tavanda. Bel hava yastıkları ise koltuk içinden açılıyor.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Benim bildiğime göre; perde hava yastıkları kapıların üst kısmında tavanda. Bel hava yastıkları ise koltuk içinden açılıyor.

tavanda beyaz bandajlı bir şeyler gördüm ama tesisat sanmıştım. ön direklerde de aynısı var, acaba önde de mi airbag var? kitapçığındaki görsellerde önde gözükmüyor. direksiyon, torpido üstü,ön koltuklar ve yan sütunlar dersek 6 hava yastığı var ama açıldığında arka cam hariç her yerde hava yastığı açılmış oluyor. pratikte 8 hava yastığı olmuş oluyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

perde hava yastıkları tavanda orta direklerin tam üzerinde yer alır. ön ve arka direklerde ise bu airbaglerin bağlantı noktaları vardır.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
perde hava yastıkları tavanda orta direklerin tam üzerinde yer alır. ön ve arka direklerde ise bu airbaglerin bağlantı noktaları vardır.
Merağım giderilmiş oldı teşekkür ederim

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Airbagsiz yüzbinlerce km. dileklerimle  okkk