Akaryakit Zammi

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Çünkü fakiriz diye ağlayıp, kı*ımızın rahatından vazgeçemeyen, satın almayı, tüketmeyi hobi haline getiren bir millet olduk ta ondan ;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg 'ye de inceden giydiriyorlar ya.. yakında babafingo bi takış olursa şaşırmıycam onada 2.70 falan diye güncelleyebilirler..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar zam olursa olsun almaktan vazgecmiyoruzki... bir gun butun araclar almasin bakalim noluyo :D

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir gün almazsak ikinci gün düşünemiyorum neler olur. Zararı karşılamak için zam yaparlar :D

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
lpg litresini 2.54 ten aldım az önce... varmı böyle bir fiyat ya?:mad:

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir hafta boyunca tüm Türkiyede boykot olsa, kimse akaryakıt almasa ne olur acaba? Ama olmazki.... Toplu taşıma kullanmayı aşağılanma olarak gören bir zihniyete sahibiz.(Benim Mercedesim var kardeşim. Otobüse binmem)( Kimse alınmasın markayı olesine yazdım). Araçlarımızı kullanmayalım bakalım bir hafta, bu büyük akaryakıt firmaları hükümet devirmezse bende hiçbirşey bilmiyorum....

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün opel yetkili serviste ufak işim vardı uğradım. ön taraf arka taraf yan taraf her taraf sıfır araba dolu. hayırdır dedim bedavamı dağılıyo bunlar espriyle karışık, hayır hepsi müşterilerin sıfır araç satmaktan yetişemiyoruz çoğu müşteri ileri tarihe gün alıyor dediler. demek benzin mazot hikaye arkadaşlar. ekmek peynir gibi araba satılıyor ülkemizde. arz var talep var. alan memnun satan memnun. yapacak bişey yok....

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
akaryakıtın ülkemize gelişi bile pahalı.. birde bunun üzerine vergiler biniyor. bindikce bize biniyor. isyan etmemek elde değil ya. para kolaymı kazanılıyor ya? verginin vergisini veriyoruz.. önce ötv hesaplanıyor, fiyata ekleniyor, bu vergili fiyatın kdv si alınyor birde... sonrada bu kdvli fiyat üzerinde farklı bi sisteme tabi tutuluyor....