Akü tasarruf modu etkin

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aracın ekranda akü tasarruf modu etkin yazıyor gün içerisinde birkaç kere bugünde servis akü şarj sistemi yazdı ölçüm yaptırdım değerler normal çıktı sorun ne olabilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Akünüz kaç yıllık, ona göre değerlendirmek lazım. Ayrıca yapılan ölçüm akü içinmiydi yoksa şarj voltajı içinmiydi...

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Akünüz kaç yıllık, ona göre değerlendirmek lazım. Ayrıca yapılan ölçüm akü içinmiydi yoksa şarj voltajı içinmiydi...
1 sene olmadı aküyü alalı şarj voltajını ölçtürdüm. Aslında şöyle izah edeyim geçenlerde aracın krank devir sensörünü değiştirttim ondan sonra oldu bu durum

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yanlışlıkla Akü Tasarruf moduna alınmadıysa araç(Tatil modu diyede geçer)ilk olarak şarj dinamosuna baktırın...

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Şarj
Yanlışlıkla Akü Tasarruf moduna alınmadıysa araç(Tatil modu diyede geçer)ilk olarak şarj dinamosuna baktırın...
Şarj dinamosuna baktırdım Cemil Bey sorun görünmüyor şarj ediyor gösterdi bilgisayardan da akü tasarruf modunun açık bırakılması Servis akü şarj sistemi uyarısı verdirir mi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şarj

Şarj dinamosuna baktırdım Cemil Bey sorun görünmüyor şarj ediyor gösterdi bilgisayardan da akü tasarruf modunun açık bırakılması Servis akü şarj sistemi uyarısı verdirir mi
Verdirmez...

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aküyü ölçtüreceğim bir aracın aküsü 1 gün boşta kaldı kutup başları sökülü şekilde onun etkisi olabilir mi acaba

Gorkem07

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
aracı çalıştırdıktan sonra 15 saniye marş a basılı tutun bir deneyin.