Ankara 20 Mart panora buluşmasi

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar Ankaralı toplanmadığınız kabahatti zaten iyi yapmışsınız iyi buluşmalar :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ki adaş gelen baksana cımbızla topluyoruz :D

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok ki adaş gelen baksana cımbızla topluyoruz :D

Yalnız şöyle bir durum var ben yakında bir buluşma var mı diye ankara buluşması diye aratıyorum bulamıyorum vs gibi fark edilmezi zor bir yerde o yüzden.
Ayrıca hafta içi olması da tüh ya ben de gidemicem gibi düşüncelere sebep olduğundan katılmak istemiyor olunabilir:)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız şöyle bir durum var ben yakında bir buluşma var mı diye ankara buluşması diye aratıyorum bulamıyorum vs gibi fark edilmezi zor bir yerde o yüzden.
Ayrıca hafta içi olması da tüh ya ben de gidemicem gibi düşüncelere sebep olduğundan katılmak istemiyor olunabilir:)

olduğu kadar artık :D aslında bu küçük buluşmanın amacı yakın bir hafta sonunda mangal için sözleşmek karara varmaktı.Ama katılım çok az.olsun biz yine kaynatırız :D

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
olduğu kadar artık :D aslında bu küçük buluşmanın amacı yakın bir hafta sonunda mangal için sözleşmek karara varmaktı.Ama katılım çok az.olsun biz yine kaynatırız :D

Amanın mangal mıııı ??? Dayanır mı can buna :)

fatafillo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslinda saati o kadar erken yapmamiza da gerek yok yani aramiza katilmak isteyen 8 de de katilsin zaten bizim muhabbetimiz bitmez baska gun onerisi veya baska bi onerisi olan baska biri varsa onu da dinleriz biz yarin bulusuyoruz gelen arkadaslar her zaman aramiza hosgelir gelemeyenler de baska bi gun ayarlasin biz ona da uyar ona da geliriz demi cagri abi :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-ASTRAloji
2-fatafillo
3-tasmaniandevil
4-Selo06
5-ndipi
6-meminaraz
7-meseleci06
kusura bakma kardesim gormemisim
haydi kalkıyor tren gelen yok mu ? :)

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
saka maka derken 2 gunde 7 kisi toplandi bu arada saat 8 de geldigimde orda olursunuz degil mi :) gitme durumu olmaz yani ins :)