Ankara 20 Mart panora buluşmasi

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslinda saati o kadar erken yapmamiza da gerek yok yani aramiza katilmak isteyen 8 de de katilsin zaten bizim muhabbetimiz bitmez baska gun onerisi veya baska bi onerisi olan baska biri varsa onu da dinleriz biz yarin bulusuyoruz gelen arkadaslar her zaman aramiza hosgelir gelemeyenler de baska bi gun ayarlasin biz ona da uyar ona da geliriz demi cagri abi :)[/QUOTE

iyi dedin be emrem :))]

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
hoşca vakit geçirmeniz dileğiyle iyi eğlenceler, inş.yakın zamanda güzel bir organisazyon düzenleyeceğiz. o zaman yüksek katlım beklyoruz ankara üyelerinden

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşca vakit geçirmeniz dileğiyle iyi eğlenceler, inş.yakın zamanda güzel bir organisazyon düzenleyeceğiz. o zaman yüksek katlım beklyoruz ankara üyelerinden

inş hüseyin hocam.Başta ben tutarım opelim.net bayrağını :) Zaten bahsettiğim gibi official bir toplantı değil.hani küçük çaplı tanışma organizasyonu.Sizin yaptığınız illaki kalabalık olur.Ama ben az 10 katılım bekliyordum :(

Güncel listemiz...

1-ASTRAloji
2-fatafillo
3-tasmaniandevil
4-Selo06
5-ndipi
6-meminaraz
7-meseleci06

Hala gelmek isteyen akradaşları bekliyoruz

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar özrünüze sığınarak bu aksam aranızda olamıcağımı belirtiyorum :s

meminaraz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar özrünüze sığınarak bu aksam aranızda olamıcağımı belirtiyorum :s

Hadii kaldık 6 bu arada üye tanıtımında yeni bir arkadaş gördüm onu da çağırdım bakalım gelirse artık :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar isteyenler buraya yazmadan yanımıza gelebilir.Bende çıkıyorum.Yanyana park etmiş 4-5 opel görürseniz sorgusuz sualsiz yanımıza yanaşın :D

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
işte en büyük sıkıntı bu diğer organizasyonlardada bu sorun oluyor liste yapıyorsun mekan ayarlıyorsun pazarlık ediyorsun 50 kişi diyorsun gün geliyor bir bakmışsın kimse kalmamış insanın şevki kırılıyor

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte en büyük sıkıntı bu diğer organizasyonlardada bu sorun oluyor liste yapıyorsun mekan ayarlıyorsun pazarlık ediyorsun 50 kişi diyorsun gün geliyor bir bakmışsın kimse kalmamış insanın şevki kırılıyor
çok haklısınız.benimde bu geceden umudum en fazla 4.ınş utandirir beni opelim.net

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çaba sarfedenlere teşekkürler, inşallah yakında tanışır, hep birlikte bol katılımlı organizasyonlar yaparız.