ankara meguiars nasıldır ??

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: ankara meguiars nasıldır ??

ozgun88 link' Alıntı:
O halde rica etsek fiyat alip yazabilir misiniz size uygun bir zamanda
Aynen fiyatı öğrenebilirsek ona göre sonax kampanyasına katılıp katılmayacağımıza karar verebiliriz :)

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar hakan' ın (özgün88) uygulamalarını görünce vazgeçtim ,malzemelerimi aldım kendim yapıcam :) Elimde 2 sene yeticek kadar malzemem var ,meguiars ı zengin ettim diyebilirim  005hihih 011zaa

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cümleten hayırlı akşamlar.hakan hocam paylaşımlarınızdan epey faydalandım öncelikle bunun için teşekkür ederim.ben de sizin gibi bu işlerle haşır neşirim aslında.oku-izle-yap tekniğiyle , aldığım araçlara senelerdir bir şeyler yapmaya çalışıyorum.elimde polisaj makinesinden tutun da tabiri caizse Allah ne verdiyse var :) anladığım kadarıyla burdur ile de bir bağlantınız var.ben de ıspartada görev yapıyorum.yazın yakına gelecek olursanız birlikte forumdaki arkadaşlara da örnek olabilecek bir çalışma yapmak isterim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: ankara meguiars nasıldır ??

mucahitduran link' Alıntı:
Aynen fiyatı öğrenebilirsek ona göre sonax kampanyasına katılıp katılmayacağımıza karar verebiliriz :)
Sonax world card ile Mtv ödendiği zaman 180 TL 6 aylık boya koruma uyguluyorlar. Ben dün gittim konya sonax a. Iki araç için 1 yıllık nano boya koruma için 225TL x 2= 550  TL fiyat verdiler. Ama içime hiç sinmedi. o kadar dandik bir yer ben hiç gormedim. Her zaman gittiğim yıkamacı bile 10 kat daha iyi iş çıkarır gibi geldi bana.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeReWoLF link' Alıntı:
Sonax world card ile Mtv ödendiği zaman 180 TL 6 aylık boya koruma uyguluyorlar. Ben dün gittim konya sonax a. Iki araç için 1 yıllık nano boya koruma için 225TL x 2= 550  TL fiyat verdiler. Ama içime hiç sinmedi. o kadar dandik bir yer ben hiç gormedim. Her zaman gittiğim yıkamacı bile 10 kat daha iyi iş çıkarır gibi geldi bana.
Bu yüzden Sonax'a para vermeden Meguiars'ı öğrenelim dedim ama arkadaş vazgeçti :D