ankara muayene istasyonu

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Standart donanımlı bakımlı arabası olanlar korkmasın. Benim zevkime kim ne karışır diyenler korksun. Zevk diye, güzel görünüyor diye kimse karşısındakinin canını tehlikeye atma hakkına sahip değil. 1 saat kadar evvel Gümüldür tarafından geldim. Pazar gecesi+yangın nedeniyle Menderes tarafı trafiğe kapalı, o nedenle trafik zaten kalabalık, arkamdam gelen bir ........... sisleri de açmış ( sislere ve kısalara piyasa işi zenon takmış ) gözlerim haşat oldu. Arabada çocuk var, içimden bildiğim tüm küfürleri saydım. Anlasın diye dörtlüleri yakıyorum anlamıyor. Müsait bir yerde önüme aldım, kısa bir süre uzunları yakıp peşine takıldım. Beyefendi haliyle rahatsız oldu. Benim görüşüm başkalarının hayatını tehlikeye sokan aksesuarlar, soba boruları, ne olduğu ve ne işe yaradığı belirsiz kanunen kullanılması yasak olan tüm aksesuarlar sökülmeli, satışına da izin verilmemeli. 18 yaşından küçüklere sigara satışı yasak, belli yerler dışında sigara içimi yasak. Çünkü hem içene zarar veriyor hem de başkalarına. Sigara için biri olarak bu yasağı sonuna kadar destekliyorum. Buna paralel olarak sigara yasağını çıkaran devlet zararlı aksesuar kullanımını da, satışını da denetlemelidir. Sonuçta bunlar da bir başkasının can güvenliğine zarar veriyor.

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 hafta once gıtmıstım lpg ruhsata ısletmek ıcın muaneyı yaptırdım gıne eskısı gıbı arka kpaıdan gırdım :D 2 dk da ısım hallettım paramı odedım cıktım :D saygılar

kardeş tam olarak nerede bu istasyon akkoprü migros taraflarındaymış. bana tarif edebilir misin.

teşekkür ederim.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart donanımlı bakımlı arabası olanlar korkmasın. Benim zevkime kim ne karışır diyenler korksun. Zevk diye, güzel görünüyor diye kimse karşısındakinin canını tehlikeye atma hakkına sahip değil. 1 saat kadar evvel Gümüldür tarafından geldim. Pazar gecesi+yangın nedeniyle Menderes tarafı trafiğe kapalı, o nedenle trafik zaten kalabalık, arkamdam gelen bir ........... sisleri de açmış ( sislere ve kısalara piyasa işi zenon takmış ) gözlerim haşat oldu. Arabada çocuk var, içimden bildiğim tüm küfürleri saydım. Anlasın diye dörtlüleri yakıyorum anlamıyor. Müsait bir yerde önüme aldım, kısa bir süre uzunları yakıp peşine takıldım. Beyefendi haliyle rahatsız oldu. Benim görüşüm başkalarının hayatını tehlikeye sokan aksesuarlar, soba boruları, ne olduğu ve ne işe yaradığı belirsiz kanunen kullanılması yasak olan tüm aksesuarlar sökülmeli, satışına da izin verilmemeli. 18 yaşından küçüklere sigara satışı yasak, belli yerler dışında sigara içimi yasak. Çünkü hem içene zarar veriyor hem de başkalarına. Sigara için biri olarak bu yasağı sonuna kadar destekliyorum. Buna paralel olarak sigara yasağını çıkaran devlet zararlı aksesuar kullanımını da, satışını da denetlemelidir. Sonuçta bunlar da bir başkasının can güvenliğine zarar veriyor.
:good::good:

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İki hafta önce muayene yaptırdım lpg li idi aracım G.Ü. teknik eğitim fak./Beşevler sızdırmazlık raporu aldım Varlık mah.( SSK etlik hastanesinin altındaki yenimahalleye giden yol üzerinde ) araç muayene istasyonu var sabah 10.00 sıraya girdim 12.30 gibi işim bitti trafik seti ilkyardım çantası doldurulabilir tip yangın söndürücü gibi ekipmanlara bakıyorlar ayrıca çataliğne iplik ve tebeşir bulunsun çantada onun dışında farlar sinyaller fren lambaları nı kontrol ediyorlar acayip kalabalık ve çok sıcak olduğundan adamlar bunalmış çok abartı olmayan hiçbirşeyede pek ses çıkartmıyorlar sırada geçen zamanı saymazsan muayene 15-20 dakika sürüyor.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 temuzda aracı Samsundaki muayene istasyonuna götütüm çok kalabalık vardı,koca şehirde aaçların muayenesini tek bir şahıs yapıyor,üstelikte o sıcak havada,tabiki 2-3 saat bekledik .Aracıma lpg taktırmıştım onun için muayene yaptırdım ,muameleci 60 ytl para istedi bende hem öğreneyim hemde para bana biraz o işlem için vereceğim para fazla geldi o yüzden işlemleri kendim yaptırdım1 hafta sonra da emniyetten ruhsat aldım.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar KONYA'da özelleşmiş bilgilerinize ve söylenenlere göre bayağı sıkıntılıymış baskı balataya kadar test ediyorlarmış

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha devlette 1 ay önce gitmiştim veya daha kısa zamanda daha devlette ;);)

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha devlette 1 ay önce gitmiştim veya daha kısa zamanda daha devlette ;);)

arkadaşlar geçen hafta cuma ankarda araç muayene işini hallettim

sabah dokuz gibi girdim sıraya. ama sıra ne biçim bir sıra acayip uzun. saat on a kadar vazgeçip sıradan çıkıp gitmek için çok niyetlendim ama sabrettim. saat on bir gibi sıra geldi ve on bir onbeş gibi işim bitti.

ben muayene harcını önceden yatırmıştım vergi dairesine. sizlere tavsiyem kesinlikle ben gibi gitmeden önce beş dakikada vergi dairesine gidin yatırın. yoksa oradaki maliye kuyruğunda inanılmaz izdiham ve kavgalar oluyor.

Son düzenleme:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen hafta cuma ankarda araç muayene işini hallettim

sabah dokuz gibi girdim sıraya. ama sıra ne biçim bir sıra acayip uzun. saat on a kadar vazgeçip sıradan çıkmakıp gitmek için çok niyetlendim ama sabrettim. saat on gibi sıra geldi ve on bir onbeş gibi işim bitti.

ben muayene harcını önceden yatırmıştım vergi dairesine. sizlere tavsiyem kesinlikle ben gibi gitmeden önce beş dakikada vergi dairesine gidin yatırın. yoksa oradaki maliye kuyruğunda inanılmaz izdiham ve kavgalar oluyor.

önceden vergi dairesine yatırabilir muyuz muayne harcını? ben bilmiyordum bunu hangisine yatırabiliyoruz peki? ulusdakine mi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et