Arabam Fazla mı Yakıyor???

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben işyerinde 2009 model BMW 3.20d kullanıyorum.Sürekli DS modda kullanmama rağmen 23-27 kuruş arası yakıyor.. Arkadaşlarında söylediği gibi; Bence yanlış ölçüm yapıyorsun.Depoyu tam doldurup ölçüm yapman gerekir

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ,

Arkadaşlar aracımı 0 olarak aldım. Şu anda km si 550 olmuş durumda 150 liralık mazot bitirdim.

Aracım 1.3 dizel eco filex 2010 kasa Opel Corsa .

Yardımcı olursanızm, Sevinirim.

1.2i Twinport 20tl benzinle 68.3 KM gitti 70 giderdi ama kasmadım sudan ucuz :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araca biner binmez yakıtmı ölçüyosunuz :) bırakın araç kendini bulsun ,daha sonra ölçün yakıtı :)

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca biner binmez yakıtmı ölçüyosunuz :) bırakın araç kendini bulsun ,daha sonra ölçün yakıtı :)

Eski aracımdan sonra merak ettim ve şok oldum. kmye 27 kuruş verceksem 1.6 benzinli araba alrdm 32 liraya. Yarın sınavdan sonra ilk işim Gedizlere gitmek. Baktırdıktan sonra haber vereceğim son durumu

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aldigin gün debriyaji nasil siyirttirdin ben hala ordayim..;)

ya bizim garaja giriyodm yaklaşık 90 derece bi yokuştan inip giriyoruz garaja. garajın kumandasının olmadığını aşşa indikten sonra öğrendim. Tekrar yukarı geri geri çıkmam gerekti. gaza abandım ve ilk başta pati çekti sandm. meğer duman debriyajdan geliyormuş. Böyle vahim bi durum.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizim garaja giriyodm yaklaşık 90 derece bi yokuştan inip giriyoruz garaja. garajın kumandasının olmadığını aşşa indikten sonra öğrendim. Tekrar yukarı geri geri çıkmam gerekti. gaza abandım ve ilk başta pati çekti sandm. meğer duman debriyajdan geliyormuş. Böyle vahim bi durum.

neyse onunla gecmis olsun yeni arabaya ilk etapta biraz kibar davranmak lazim ama fazla yakisin onunla ilgili oldugunu tahmin etmiyorum..