arabama deri döşeme yaptırıyım mı?

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
misal
big3265621238522exvy746lt0.jpg

usta buda çok biçimsiz oluyor yaa yarım yamalak bişey oluyor oldumu tam olmalı bence

örnek olarak
benim araba biraz kirli koltuklar kendini göstermiyor

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha 2 gün önce aracımı kuaför yaptırdım...ordaki bağzı konuşmalarımızı paylaşim sizlerle.sonradan deri kaplama yapılan araçlara kuaför yapan arkadaş canımdan bezdim diyor.suni derilerde çok uğraşıyorum orginali gibi olmadığından bahsetti.sorunlar çıkıyormuş anlayacağınız.ayrıca bu deri boyama işlemi.yıpranan derileri boyattıktan sonra kuaför yapmak çok zor oluyormuş kullanılan kimyasal ne olursa olsun derideki boyayı söküp alıyormuş tabi ben bu işi yapan arkadaşın ağzından sölüyorum sizlere.Benim aracım orginalden deri koltuk ısıtma falan mevcut.kışın sorun yok 1 dk sürmüyo koltukların ısınması ama yazın elbette zor anlar yaşatıyor ama alıştım çokta zorlanmıyorum artık.deri koltuğada alışıldımı feciii oluyor sölemesi benden :) aracınızı uzun yıllar kullanılacaksa kaliteli bir deri yaptırmak ta fayda var gibi ama tercih meselesi.yaptırmak isteyen arkadaşar inşallah sorunsuz bir şekilde kullanmalarını dilerim.

asanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta yan döşemeler ve koltuklar deri ikinci el aldım benden önceki sahibi yaptırmış.Tamam yazın biraz sıcak oluyor ama görünüşü çok güzel ve temizlemesi çok kolay tavsiye ederim.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha 2 gün önce aracımı kuaför yaptırdım...ordaki bağzı konuşmalarımızı paylaşim sizlerle.sonradan deri kaplama yapılan araçlara kuaför yapan arkadaş canımdan bezdim diyor.suni derilerde çok uğraşıyorum orginali gibi olmadığından bahsetti.sorunlar çıkıyormuş anlayacağınız.ayrıca bu deri boyama işlemi.yıpranan derileri boyattıktan sonra kuaför yapmak çok zor oluyormuş kullanılan kimyasal ne olursa olsun derideki boyayı söküp alıyormuş tabi ben bu işi yapan arkadaşın ağzından sölüyorum sizlere.Benim aracım orginalden deri koltuk ısıtma falan mevcut.kışın sorun yok 1 dk sürmüyo koltukların ısınması ama yazın elbette zor anlar yaşatıyor ama alıştım çokta zorlanmıyorum artık.deri koltuğada alışıldımı feciii oluyor sölemesi benden :) aracınızı uzun yıllar kullanılacaksa kaliteli bir deri yaptırmak ta fayda var gibi ama tercih meselesi.yaptırmak isteyen arkadaşar inşallah sorunsuz bir şekilde kullanmalarını dilerim.

erdem ne hava yaptın abi yaa :)

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erdem ne hava yaptın abi yaa :)

yok yaaa ne havası sende :) ben duyduklarımı söledim sadece...bilginiz olsun sonradan burda biliyodunuzda niye sölemediniz demeyin diye :D ( işin espirisi tabi )

MRM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabada tamamen deri ama kışın soğuktan yazında sıcaktan oturmak mümkün olmuyo. Yazın şöför koltuğundan kalkınca altında beş litre su birikiyo. Kana kana içiyosun sonra :D