arabaya tüpmü yoksa dizelmi

hangisi sıcak

• Kullanılan toplam oy
    142
  • Anket kapatılmış .

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya sıralı taktırmayı düşünüyorum bi yandanda satıp dizelmi alsam diyede düşünüyorum ama mazotta 3 ytl yi buldu benzin 3.50 ytl civarı ama tüp 1.75 filan en iyisi tüp heralde ama tüp litre bazında biraz fazla yakıyor diyorlar mesela 5.5 yakan bir araba tüp takılınca 6.5 litre filan yakıyormuş ama yinede tüp daha hesaplı gibi
bu saatten sonra dizel alıp ne yapacaksınız ki akaryakıt fiyatları ortada bence lpg en ideali hem çevre dostu hem ekonomik

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu saatten sonra dizel alıp ne yapacaksınız ki akaryakıt fiyatları ortada bence lpg en ideali hem çevre dostu hem ekonomik

:good: Katılıyorum, artı dizel motor sesi çok kötü :good: , İçeriden duyulmasa bile dışarıdan engellenemiyor hala. Yanınızdan geçince sanki minibüs geçmiş gibi oluyor...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene kaç bilmiyorum, ünv.'de öğrencisiyken niğdeye (küçük yer gelen giden bilinir) 1,7dti tek kapı corsa geldi. Abartmıyorum sesi senfoni gibi geliyodu bize (hatırı sayılır bi kalabalık) o zaman mazot oldukça ucuzdu benzine göre. Dizel turbolu küçük otomobilller yeni yeni yaygınlaşıyordu türkiyede..
Şimdi 1,3 cdti ve multijet^de dahil olmak üzere 60-70k yı geçen aracın sesi rölantide traktör gibi geliyor bana, demek mazot fiyatları (3,11) sadece cebi ve morali değil kulaklarıda etkiliyor :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel güvenlik açısından elbette daha iyi ama şuda bir gerçek benzinli araç ile dizel araç arasındaki 5 - 8 bin YTL lik fark zaten son zamlardan sonra dizelin cazibesini bitirdi... Lpg nin benzinle farkının yarı yarıya olduğunu düşünürsek 10 - 16 bin YTL kâr etmiş olursun... :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an ki fiyatları söyleyim:
97 oktan benzin-3,44 YTL
95 oktan benzin-3,37 YTL
dizel-2,96 YTL
eurodizel-3,18 YTL
lpg-1,60 YTL civarı
dizelin artık hiçbir anlamı kalmadı ne yazıkki.dizel araç satışalrıda son günlerde düşüş gösteriyor.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97: 3,47
95: 3,40
normal motorin:2,98
euro dizel:3,11
lpg:1,83
Antalya total- opet fiyatları
euro dizele yinemi zam geldi ?? Bizde 3,11 :confused:

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bencede dizel ne olursa olsun o kadar para döküp alıyorsunuz ayrıca tüp taktıurıyorsunuz kapalı garajlara giremiyorsunuz düşünsenize 30.000 ytl para verip arabayı alıyorsunuz arabanıza tüp takdırıyorsunuz ve alışveriş merkezinde görevli arabaanızda tüp var deyip geri çeviriyor sizi???

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede dizel ne olursa olsun o kadar para döküp alıyorsunuz ayrıca tüp taktıurıyorsunuz kapalı garajlara giremiyorsunuz düşünsenize 30.000 ytl para verip arabayı alıyorsunuz arabanıza tüp takdırıyorsunuz ve alışveriş merkezinde görevli arabaanızda tüp var deyip geri çeviriyor sizi???
Şimdiye kadar karşılaşmadım , varsın almasınlar kapalı garajlara 3,46'dan benzin almaktan iyidir. + Antalyada hemen hemen tüm AVM lerinin açık otoparkı var.