Astra 1.3 CDTİ InSP4

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Dün akşam aracımı durduktan sonra kontağı kapattım. Sonra tekrar kontağı açmam gerekti. Açtım tekrar kapattım ve ekranda InSP4 diye bir şey yazdı ve gitti. Araç 95500 km de. Bakım zamanı falan değil bildiğim kadarıyla. Bakım olsa zaten kontağı açınca yanıp çalıştırınca kayboluyor diye biliyorum. Bi kaç kez daha yaptım bir kere daha göründü sonra görmedim daha. Ne olduğunu bilen varmı?
Teşekkürler.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immobilizer hatası olabilir... insp4 den sonra hangi sayılar cıktı ?

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immobilizer hatası olabilir... insp4 den sonra hangi sayılar cıktı ?

Benimde aklıma geldi ama sonra bir şey çıkmadı. Diğer forumlardan Tech2 ye bağlamadna hata kodu öğrenmeyi öğrenmiştim. Immobilizer hatası çıkıyor sadece ECN 161450. Bu kodu herkes Immobilizer hatası dedi. Bende öyle düşünmüştüm. Yazılım güncelleme ile giderilebilirmi peki? Bu sabah sorun sabahı ne hikmetse. Direksiyondan ses açma düğmeside parklar yanarken çalışmadı sabah gelirken. Oda cim sıkıntısı herhalde.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir bazen aynı sıkıntı bende de oluyor , anahtarı yerine takıp cıkartıyorum geçiyor, anahtarı arabaya tanıtmak gerekiyormuş sanırım .. büyük bi sorun olmaması gerek...

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir bazen aynı sıkıntı bende de oluyor , anahtarı yerine takıp cıkartıyorum geçiyor, anahtarı arabaya tanıtmak gerekiyormuş sanırım .. büyük bi sorun olmaması gerek...

Sanırım İmmobilizer sorunundan bahsediyorsun. Onu bi şekilde baktıracağım artık. Peki bu cim problemi ile ilgili bir tacrüben oldumu. Forumda çok okudum ama yazılım güncelleme ile giderilen olmuş galiba. Ayrıca korna çalmıyormuş çoğunda.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam mazotta su uyarısı veriyor-Yada aydınlatmayla ilgili bir problemi.
Servis kitapçığında yazıyor ;)

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam mazotta su uyarısı veriyor-Yada aydınlatmayla ilgili bir problemi.
Servis kitapçığında yazıyor ;)

Peki arkadaşım sağol yardımların için. Ben bi göstereyim o zaman. Bakalım ne diyecekler.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şimdi serivs kitabından baktım.
İnSP Servis aralığı
İnSP2 Ampul arızası
İnSp3 uzaktan kumanda pil zayıf
İnSP4 dizel yakıt filtresinde su var

Çokta önemli değil kullanılan yakıtla ilgili bazen bende de yanıyor sonra düzeliyor ;)

volkaninan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şimdi serivs kitabından baktım.
İnSP Servis aralığı
İnSP2 Ampul arızası
İnSp3 uzaktan kumanda pil zayıf
İnSP4 dizel yakıt filtresinde su var

Çokta önemli değil kullanılan yakıtla ilgili bazen bende de yanıyor sonra düzeliyor ;)

Süper. Teşekkür ederim. Bu servis kitabı nedir. Bizde de varmı bu kitaptan?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım İmmobilizer sorunundan bahsediyorsun. Onu bi şekilde baktıracağım artık. Peki bu cim problemi ile ilgili bir tacrüben oldumu. Forumda çok okudum ama yazılım güncelleme ile giderilen olmuş galiba. Ayrıca korna çalmıyormuş çoğunda.

cim moduluyle alakalı bır sıkıntım olmadı simdiye kadar,