Astra 1.6 hb mi? Yeni astra 1.6 sedan mı?

Astra hb 1.6 mı Yeni astra 1.6 sedan mı?

• Astra hb 1.6

Oy: 83 66.9%
  • Yeni astra sedan 1.6

Oy: 41 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    124

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni astra sedan da; station şasesine yakın uzunluk, ön ve arka tekerlekler arasında mesafenin yol tutuşu ve viraj merkezkaç direncini daha iyi karşılamasını sağlamış.

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla astra sedanın tipi hoşuma gitmiyor ben hb derim hem aile hem spor hafif bir modifiyeyle ok.şimdiden hayırlı olsun.

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HB olsun, Sedan olsun! Bu sadec kisisel bir cevaptir.

Bence (kisisel) HB arabalar her zaman yarim araba gibi gelir. Gercek araba sedandir.

ap817

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimyle astra.. yeni sedanlae bnce hoş olmamş kaba kalmış braz arkası flan.hb ler hem spor hem aile flan ayrmı ypmyda qrek yok bnde ailemle bniorum qayette memnmum.. deişmem astra hbmi:)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zevkler ve renkler kuşkusuz tartışılmaz ama Türkiye deki astra sedan sınıfındaki araçlara bir bakın. astra classic de yeni astra sedan da sınıfının en iyi tipine sahip. inanın çok geç çıktı. daha önceleri çıksaydı ortalık astra sedan dan geçilmezdi. daha çıkalı ne ne kadar oldu ama hemen hemen her yerde astra sedan görmeye başladım. çünkü çok beğenilen bir araç

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sedan astra nın arka tasarımı hiç beğenmiyorum. Zaten hb modelleri daha cok seviyorum. Biraz bagaj sıkıntı yaratıyor ama napalım onada katlanırım. Çünkü Astra hb, dizayn yönünden bence en iyisi, hem spor, hem aile arabası.. :good:

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Sedanin bagaji sadece HB versiyonuna basitce eklenmedi, özel olarak tasarlandi, basit ve güzel oldu. Bir de sadece bagaj konusu degil. Bir defa bakin arka koltuklarina. Cok daha büyük. HB'de normal boylu iki kisi zor oturur, sedanda ise cok konforlu oturulabilir. Bir de arka koltuklara girisi var. Demek istedigim ailesi olanlar HB almamali.