Astra 1.6 hb mi? Yeni astra 1.6 sedan mı?

Astra hb 1.6 mı Yeni astra 1.6 sedan mı?

• Astra hb 1.6

Oy: 83 66.9%
  • Yeni astra sedan 1.6

Oy: 41 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    124

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedan sedan ;)

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu hakkinda kesin ve net bir cevap arayanlara

araba alırken ileriyi de hesap etmek lazım diye düşünüyorum. aile için olsun ya da olmasın araba dediğiniz konfor demek yani içinde rahat etmek demek. bir kere çocuk var ki zaten olduktan sonra malum sadece onlar için yaşıyoruz. bir bebek arabasını bagaja sığdırmaya ya da onu koyduktan sonra bagajına artı bişey koymayı denediniz mi diye sorsam kaç kişiden cevap alırım acaba. bunu ne zaman yapıcam belki senede bir gün diyeceksiniz ama işte o gün geldiğinde arabaya ekleyecek bir yer bulmanız gibi ya da ek yapmanız gibi bir durum söz konusu değil. aracımı perşembe günü aldım ben de sizin gibi hb / nb arasında çok gittim geldim.(ben eskiden hb bağımlısıydım ve birazda hızı severdim ki hb aralardan iyi sıyrılır malum ama çocuk olduktan sonra hayat çok değişiyor) sedan almaya karar vermemde ki sebeplerden biri ise ne yalan söyleyeyim ben yeni sedanın güçlü ve kemikli duruşunu çok beğendim, güven veriyor. ayrıca bu olayı sadece çocuk eşyası olarak da düşünmeyin bir yerden bir yere giderken yanınızda taşıyacağınız misafirlerinizi vs de düşünün. yani kısacası sedan sedan sedan

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçek araba sedandır.hb arabalar bana hep yarım araba,arkası kesilmiş gibi gelmiştir.önceden hb de kullandım ama artık araba alırsam mutlaka sedan alıcam

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Tarz meselesi.Ama Özgürün dediği gibi bazı zorunluluklar insanı sedana yönlendirebilir.Zorunluluklar dışında hb.