Astra alıyorum ama..

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni laguna ile ilgili verdiğin bilgiler için teşekkür ederim Burak uzun zamandır kararsızdım megane ve laguna arasında kalmıştım yeni lagunanın çıkacağını öğrenince bu arabaya odaklandım bekliyorum satışa çıkacağı zamanı 1.5dci 110 hp dizel motora karar verdim

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten laguna türkiyeye gelirse benzinlisi herhalde hiç alınmaz diye düşünüyorum.yani bu devirde benzinli araç artık zor alıyor herkes.tabiki ülkemizden kaynaklanıyor.benzin bu kadar pahalı olmasa millet dizel alır mıydı?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni laguna ile ilgili verdiğin bilgiler için teşekkür ederim Burak uzun zamandır kararsızdım megane ve laguna arasında kalmıştım yeni lagunanın çıkacağını öğrenince bu arabaya odaklandım bekliyorum satışa çıkacağı zamanı 1.5dci 110 hp dizel motora karar verdim
rica ederim.250 nm ye yakın bir tork olacak o araçta.yani 2.0 motor araçları aratmaz.ben şimdiden test randevusu aldım ona.istersen renault tan alabilirsin.test etmeden almamak lazım.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak kardeş ben konunun genelinden varmıştım o kanıya, şahısların kim olduğuna dikkat etmedim bile, taş sana denk gelmiş kusura bakma :D Renault da iyidir canım, özellikle Renault 12 modeller arazi aracı niyetine kırsal kesimlerde halen kullanılmaktadır,traktörün yerini bile tutuyor bazen :) Şaka şaka kimse alınmasın, o kadar satılıyorsa vardır bir hikmeti ... Bu arada yeni astralardan soğudum ben ya, takas için galerileri gezdim, kendi aracım gibisini bulamadım. Çok hor kullanılmış arabalara denk geldim, bir de yeni astraların göğüs kısmı çok boş geldi. sadelik tamam da abartınca boşluk çıkıyor ortaya. Sanırım ben fikir değiştirdim :S satmasammı acaba aracımı ? Yarın son kez araba pazarına gidip iyi bişeyler bulamazsam tok satıcı moduna geçmeyi düşünüyorum. Temiz BMW 3.18 falan bakıcam, bakalım kısmet...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni tanıyanlar bilir..kendimi bildim bileli reno kullanıyorum babamında meganesi vardı şimdi ikisinide sattık.. Araba beklentilere göre değerlendirilmeli diye düşünüyorum benim clio sport um çok iyi bir arabaydı bana her türlü yetiyordu..

servis konusuna gelince bir reno servisini dağıttığımı bilirim (Servis müdürü ayırdı özür dilediler)..her servis bir değil..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak kardeş ben konunun genelinden varmıştım o kanıya, şahısların kim olduğuna dikkat etmedim bile, taş sana denk gelmiş kusura bakma :D Renault da iyidir canım, özellikle Renault 12 modeller arazi aracı niyetine kırsal kesimlerde halen kullanılmaktadır,traktörün yerini bile tutuyor bazen :) Şaka şaka kimse alınmasın, o kadar satılıyorsa vardır bir hikmeti ... Bu arada yeni astralardan soğudum ben ya, takas için galerileri gezdim, kendi aracım gibisini bulamadım. Çok hor kullanılmış arabalara denk geldim, bir de yeni astraların göğüs kısmı çok boş geldi. sadelik tamam da abartınca boşluk çıkıyor ortaya. Sanırım ben fikir değiştirdim :S satmasammı acaba aracımı ? Yarın son kez araba pazarına gidip iyi bişeyler bulamazsam tok satıcı moduna geçmeyi düşünüyorum. Temiz BMW 3.18 falan bakıcam, bakalım kısmet...
yani aracından memnunsan tavsiye etmem.bu devirde 2. el araba almak hiç te mantıklı bir iş değil.yani kendim için söylüyorum.şimdi aracını satıpta 2.el araba alıp pişman olmak ta var.kolay gelsin

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru diyosun, neredeyse tüm pazarı dolaştım sadece 1 tane araba bulabildim alınabilecek ve kendi aracıma daha çok ısındım. Bakalım hayırlısı...

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak topiği başından buraya kadar okudum ve sabrına hayran kaldım.. Maksatlı iğnelemelere bile gayet akıllıca yaklaştın. Helal olsun :good:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni ford mondeo yu düşündün mü hiç?