Astra alıyorum ama..

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla az yaksın diyorsan dizel almalısın bence.modeo 1.6 dizel varmı bilmiyorum ama ford tdci lar diğer dizeller seviyesinde değil.gerçekten daha fazla yakıyor her koşulda.valla tiplerini seviyorsan linea öneririm.gerçekten güzel yapmışlar konfor,yoltutuş güvenlik vs.ama şimdi atıp tutuyor olmayım benim bildiklerim.eğer seviyorsan astra sedan cdtı düşün.hani 1.3 motor hem az yakıyor hemde vergisi baya düşük.o yüzden dedim.ama lagunayı çok beğendiysen o araba beklemeye değer diye düşünüyorum.:good:

Valla abi opel alırmıyım artık bilmiyorum servislerin sorumsuz dikkatsiz davranışları beni bu markadan soğuttu bir kaç sefer renault servisine gittim oradaki ilgi alakayı görünce astra cdti bir anda aklımdan çıktı renault servis elemanları büyük sabırla işlerini yapıyorlar araçla ilgili herşeyi aracın yanına giderek söyleyerek anlatıyorum hatta bi yandan sorunu giderirken bi yandan da bana anlatıyor tam bir sohbet havasında çok hoşuma gitti

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yılmaz renault servisleri genellikle böyle.dost gibiler sanki.şu ana kadar hep neziroğluna gittim.hepte memnun döndüm.neyse sorun tık diye bulup hemen hallediyorlar.valla dediğim gibi ford tdci çok sesli bir motor ve fazla yakıyor.tavsiye eden yoktu nerdeyse

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yılmaz renault servisleri genellikle böyle.dost gibiler sanki.şu ana kadar hep neziroğluna gittim.hepte memnun döndüm.neyse sorun tık diye bulup hemen hallediyorlar.valla dediğim gibi ford tdci çok sesli bir motor ve fazla yakıyor.tavsiye eden yoktu nerdeyse

Kendime ait hiç renom olmadı ama reno servsileri hakkında güzel bir anım var:

Bundan yıllar önce, ilk arabam olan 1300 motor VW Polo ile Maslak üzerinden Çapaya giderken yolda kalmıştım, ben durduktan hemen birkaç dakka sonra hızır gibi bir reno acil yardım aracı yanımda durdu, gelip sorunla ilgilendi, 10 dakka sonra araba tekrar çalıştı, 5 kuruş istemeden sanki parayla hizmet almış bir müşteriye takınılan bir uslupla ve güler yüzle iyi akşamlar diliyerek ayrıldı. O günü hiç unutmam.

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz vites almanı tavsiye ederim arkadaşım ayrıca sürüş keyfi en mükemmel araba ama ses sistemi konusunda haklısın biraz yetersiz kalıyor biraz değil bayağı yetersiz bence :( servisler konusunda da kesinlikle katılıyorum size insana cinnet geçirtiyorlar

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendime ait hiç renom olmadı ama reno servsileri hakkında güzel bir anım var:

Bundan yıllar önce, ilk arabam olan 1300 motor VW Polo ile Maslak üzerinden Çapaya giderken yolda kalmıştım, ben durduktan hemen birkaç dakka sonra hızır gibi bir reno acil yardım aracı yanımda durdu, gelip sorunla ilgilendi, 10 dakka sonra araba tekrar çalıştı, 5 kuruş istemeden sanki parayla hizmet almış bir müşteriye takınılan bir uslupla ve güler yüzle iyi akşamlar diliyerek ayrıldı. O günü hiç unutmam.
valla helal olsun:)ben bu kadarda iyi bilmezdim :)
ayrıca renoda aracı 10 bin km bakımında iken yanında durup herşeyini izleyebiliyorsun.bunuda çok sınırlı sayıda firma yapıyor.çok güzel bi olay bence.