Astra F Kullanıcıları Buraya

goklee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dün sanayiye gittim silecek motorunun aracın kaportasından aldığı şasesi kopmuş oraya bir bağlantı yapıp şaseyi güçlendirdiler ve sorun çözüldü.25 tl ye mal oldu.ilk gittiğim 4 yer motor yanmış değişecek demişti.cıkması 150 tl sılecek motorunun.o yuzden güvenilir bi ustaya gıtmenı tavsıye ederım ki 125 tl cebinde kalsın.

astraturbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok memnunum astra nın en iyi serisi bence:D astraturbo

dsc00726s.jpg

dsc00727oj.jpg

06tap46.jpg

dscn1443p.jpg

dscn1450.jpg

dsc00643p.jpg

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığımız son karar BRC MY-11 lpg kiti. Önümüzdeki 6 ay içinde yeni bir araç alma durumu gündeme gelirse de elimizdeki paraya göre ya ikinci bir araba alıcaz yada astrayıda satıcaz. Arabaya binmeye korkacağımıza en azından lpg li olsun dedik. 45 kuruş ne demek ya şehir içi :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo hayırlı olsun
kazsız inş

Sağol abi bizi aştı aslında ama yapacak birşey yok kredi falan ödenecek dün gelmiş araç bakmaya gittim 1.6 tdi 90 hp pazartesi plakayı halletcez adım soyadım olan harflerde plaka hıc cıkmamıs kayseride son rakamları aynı olsun diyorum 777 gibi onada 300-400 ytl istiyorlarmış hiç olmadı astra f nınkı gibi 717 alırım :)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün debriyaj baskı balata ön fren diskleri değişti 500 tl gitti ama arabanın gidişi değişti resmen
bu sene başından beri 1500tl ye yanaştı astraya yapılan harcamalar daha bişe çıkmaz herhalde şuan sürüş çok iyi :)
bir ara da arka tamponu yeniden boyatıp pasta cila attık mı tmmdır

Ayrıca stop 2002 ye uğradım dedim angel farları açıp mercekleri değiştirelim temizleyelm ne kadar olr 300 tl dedi :eek::eek::eek: daha da bişe sormadım çıktım gittim
sağ xenon balastı değişip bırakıcam farı gittiği yere kadar olmazsa orj e dönerim

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninde şu angel + xenon dan yana bi yüzün gülmedi gitti bende hiç sorun çıkmadı sadece xenon sağ yanmadı onuda garantiden balast değişti geçen sene o 300 ytl diyen adama far kaç lira haberin var mı deseydin millet ne kadar kolay para kazanma yolu bulmuş geleni gideni yolmaya çalışıyorlar söküncede kesin bi zarar verir yani.