Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz

arkadaşlar benim araç ne kadar eder ya? bildiğiniz kadarıyla.
yağ eksiltme hariç bi sorunu yok.
iki far, bir sinyal ve panjur değişti.

çünkü ben de ya satacam ya da lpg taktıracm

İmkanın varsa sat abi lpg de takılınca yine sorun olacaksa hiç düşünme lpg taktırıp bineceksende komple elden geçir senin araçta klima varsa 12000-12500 e alıcısını bulursun bence

arkadaslar arka kapı otomatik acma calısmıyo. kapıyı içinden actım tırnaklarını fln ama silecek kolunu cıkarmadım
bunun bi yolu varmı nasıl cıkaracaz?

Silecek kolu derken anlamadım orayı çıkaramazsan hiç uğraşma sanayide hallettirirsin adres veririm ;)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabadan zırıltı geliyordu babama vermeden onuda yaptırayım dedim vites kolunu söktü usta sözde ordaki lastikler yırtılmış değiştirdi akıllının biride göğüs sökülecek diyordu 10 ytl ye zırıltıyı kestik
Yeni arabayada plaka almaya gittim YU daymış plaka 38 YU 038 e 1 mılyar istedi araba polo olunca R kasaymıs bide bu PR aldım 38 PR 222 ;)

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün debriyaj baskı balata ön fren diskleri değişti 500 tl gitti ama arabanın gidişi değişti resmen
bu sene başından beri 1500tl ye yanaştı astraya yapılan harcamalar daha bişe çıkmaz herhalde şuan sürüş çok iyi :)
bir ara da arka tamponu yeniden boyatıp pasta cila attık mı tmmdır

Ayrıca stop 2002 ye uğradım dedim angel farları açıp mercekleri değiştirelim temizleyelm ne kadar olr 300 tl dedi :eek::eek::eek: daha da bişe sormadım çıktım gittim
sağ xenon balastı değişip bırakıcam farı gittiği yere kadar olmazsa orj e dönerim

Ben alalı 8 ay oldu rahat 2 milyar yedi tüp hariç bide tüp 3 milyar :D

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam f kardeşlerim.

bu aks körüğü işlevini yitirirse eğer ses yapar mı?

önden ses geliyor da aks körüğü olabilir mi?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabadan zırıltı geliyordu babama vermeden onuda yaptırayım dedim vites kolunu söktü usta sözde ordaki lastikler yırtılmış değiştirdi akıllının biride göğüs sökülecek diyordu 10 ytl ye zırıltıyı kestik
Yeni arabayada plaka almaya gittim YU daymış plaka 38 YU 038 e 1 mılyar istedi araba polo olunca R kasaymıs bide bu PR aldım 38 PR 222 ;)

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. En yakın zamanda fotoğrafları isteriz artık :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan abi sağolasın daha iyileri sizlere olsun f den ayrılmak zor olacak ara sıra binerim yinede eskisi gibi olmaz bi de dizel kullanalım bakalm