► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak Hocam ben şu an Kayserideyim. Hocam aslında asıl merak ettiğim. Takıldıktan sonra bir sıkıntı çıkarıyormu. Çünkü servis ya takılır diyecek ya takılmaz diyecek. Ama forumdan edindiğim bilgiye göre z motor olduğu için takılma işleminde bir sorun olmaz diye tahmin ediyorum.İlgin için teşekkürler
herhangı bır sıkıntı yok super her arabada olması lazım ben teşekkur ederım;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende düşünüyorum hocam.eğer kayseri de yaptıramazsanız benim burdaki ustam (serçal opel mesut usta) sellektör kolu ve debriyaj müşürü değiştirilip program atılarak yapabileceklerini belirtti.elim genişleyince bende dalıcam cc konusuna inş. :)
edıtıonda cc kolu ve debrıajı mushuru takılıp ta olay bıtmıyor tesısat eksık kalıyor beyın kablo cekılcek yenıden ;)

bonies

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün cruise konrol taktırdım 1993 corsa c enjoj 1,4 benzinli 275 milyon tuttu cruise koluna kadar kablo sistemi vardı fakat debriyaj sivici ve kablo donanımı yoktu bu yüzden kablo döşendi. Denedim ve çok güzel bir olay herkeze tavsiye ederim. Bu arada kesinlikle servise taktırmayı ihmal etmeyin.sistem taakımı 4 saat sürdü.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar bu gün cruise konrol taktırdım 1993 corsa c enjoj 1,4 benzinli 275 milyon tuttu cruise koluna kadar kablo sistemi vardı fakat debriyaj sivici ve kablo donanımı yoktu bu yüzden kablo döşendi. Denedim ve çok güzel bir olay herkeze tavsiye ederim. Bu arada kesinlikle servise taktırmayı ihmal etmeyin.sistem taakımı 4 saat sürdü.

Hayirli olsun şurayi duzeltelim yanliş anlaşilmasin 93 model corsa c enjoy yok 2003model demek istediniz herhalde

son007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar dün hız sabitleyici için kayseri opel servisine gittim. Fakat arabama hız sabitleyici takılamayacağını söylediler. Bu forumda okuduklarımdan sonra bana çok inandırıcı gelmedi.2001 model astra comforta hız sabitleyici taktıran oldumu acaba selamlar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhabalar arkadaşlar dün hız sabitleyici için kayseri opel servisine gittim. Fakat arabama hız sabitleyici takılamayacağını söylediler. Bu forumda okuduklarımdan sonra bana çok inandırıcı gelmedi.2001 model astra comforta hız sabitleyici taktıran oldumu acaba selamlar
takılıyor tesısat olmasa bıle tesısat cekılıyor ama bazı servısler ugraşmıyor ondan baştan savıyorlar :rolleyes:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motor kodun X ile başliyorlarsa haklılar. ama Z ile başliyor ve takilmiyor diyorlarsa bi daha o servise gitme :)

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cengiz bey merhaba bende 2004 astra 1.6 enjoy HB var resimde gösterdiğiniz gibi CRUİSE CONTROL VE CULUTCH SWICH UCLARI MEVCUT BİRDE ORJİNAL TYP kullanıyorum bu durumda napmam gerektigini acıklarsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim