Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bektaş çok açıklayıcı olmuş birde birşey soracağım bağlantı yaparken kabloları sıyırırıp daha sonra röleyi buraya lehimliyormuyuz..
rica ederim..
devreden çıkacak bütün uçlara ortalama 10'ar santimlik kablolar lehimliyoruz. o çıkan kabloları arabadaki ilgili yerlerdeki kablolara lehimliyoruz.
not: arabadaki ilgili kabloların yalıtımını sıyırıp devrenin kablolarını bağlıyoruz. arabadaki ilgili kabloları kesmek yok. paralel atıyoruz.

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bektaş çok açıklayıcı olmuş birde birşey soracağım bağlantı yaparken kabloları sıyırırıp daha sonra röleyi buraya lehimliyormuyuz..

Abi senin malzemeleri aldım. aldığımı da söylemiştim zaten. ben izmire gelemedim bu hafta. ne zaman istersen sen gel takalım. 10 dk falan sürüyor.

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kemal abi ile tanıştık. devreyi taktık. sonuç sorun yok. Aracımı yani OPEL imi şimdi daha çok seviyorum. düşünsene 2000 model arabada da 2004 model arabada da aynı renk kablolar var. düşünsenize elimizde kablo kalmadı başka renk olsa da olur dediklerini. ama adamlar bunu bile düşünmüşler. Neyse Kemal Abi mandalinalar çok güzeldi :) tekrar çok çok teşekkürler.

mucaxid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof

Arkadaşlar peki bunu sunroof`a da uygulamak mümkünmü acaba? Sunroof açıkken kapıları kilitlediğinizde hem sunroof kapansın(açıksa) hem de camlar.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu hep takip ederim belki biri elimde fazla var satıyorum diyecek diye ama bir türlü cıkmadı hadi dedim gidip alayım ama nafile malzeme bulamadım nasıl bulamıyorsun demeyin valla elektronik malzeme satan hemeh hemen her yere baktım yok bir tv tamircisinde buldum adama şunlar şunlar lazım dedim şöyle ayaktan saca kadar iyice bir süzdü sonra yok dedi vermedi galiba beni bombacı felan sandı :kop:
kısaca kendim yapamadım elinde olan veya yapabilirm diyen varsa ücreti neyse ne talep etmişse hiç mesele değil yeterki işim görülsün:)