Astra G Sis Farına Xenon için fikirleriniz ACİL

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili sertan sanırım yanlış anlaşılma olmuş ilk mesajıma dikkat edersen kısa+sis den değil angelların kendini göstermesi adına park+sis den bahsettim yoksa karşıdan gelene kastımız yok. duruma göre bazı günler için park+sis düşündüm xenon ları. herzaman park+sis olacak değil kısaları kullandığımız zaman sisleri açmanın anlamı yok bilincindeyiz zaten saygılarımla

Son düzenleme:

falcon_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağmurda ve siste önünü görebilmek istiyorsan sislerin olduğu gibi kalsın.
ayrıca normal havada yani sis yokken, park+sis yada far+sis olarak gezmek kanunen yasak ve karşınızdan gelenlerden çok güzel hayır duaları alıyorsunuz emin olun. en azından ben çok dua ediyorum öyle gezenlere... adı üstünde sis farı...

Haklı

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
8ooo K tak ayarlarını da biraz daha yukarıya kaldır daha sonra gezmene bak...

böyle bir şey olabilirmi yaaa ilk önce git sislerinize far ayarı yaptırın sonra milletin sisleriniz gözünü alıyor bir ton laf yiyorsunuz.. Benimde sisler Xenon fakar far ayarı yAPTIRIKEN (-ki ayar yapan yerin dediğine göre abi ilk defa sislerine far ayarı yaptıranı görüyorum) biraz da aşağıya baktırıyorum. Siz şov yapacağım diye karşınızdakinden küfür yemek hoşunuzamı gidiyor?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sislerı havaya kaldırılmı adam ustune kırar ben şahsen öyle denk geldımı uzunları cakıyorum kaynıyorum valla