Astra H Balata Önerisi

volkist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar,

2009 model Astra H 1.3 CDTI sedan aracımın ön ve arka balatalarını değiştirmeyi düşünüyorum. İnternetten almak niyetindeyim balataları. Tecrübeli arkadaşlar hangi marka balata alınır ve orijinal parça için güvenilir siteler hangileridir konusunda bilgi verebilirse çok sevinirim.

volkist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trw gayet güzel ve yeterli bir balata. geçen yıl aldım sorun yok çok şükür. fiyatlarıda uygundur.fiyatları bir çok sitede aşşağı yukarı aynıdır.

Hocam biraz daha araştırdım da bir iki yerde TRW için yumuşak olduğundan çabuk biter demişler. Ayrıca Bosch ve Delphi markalarını da tavsiye etmişler. Ben şu anda Bosch ve TRW arasında kaldım diyebilirim. Ön + Arka set için Bosch fiyatı 130, TRW fiyatı 170'e geliyo. Fiyat farkını da göz önüne alınca hangisini tavsiye edersiniz?

Diğer arkadaşlardan da yardım bekliyorum :D

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam biraz daha araştırdım da bir iki yerde TRW için yumuşak olduğundan çabuk biter demişler. Ayrıca Bosch ve Delphi markalarını da tavsiye etmişler. Ben şu anda Bosch ve TRW arasında kaldım diyebilirim. Ön + Arka set için Bosch fiyatı 130, TRW fiyatı 170'e geliyo. Fiyat farkını da göz önüne alınca hangisini tavsiye edersiniz?

Diğer arkadaşlardan da yardım bekliyorum :D

Yener bey e katılıyorum trw gayet iyidir sessiz balatadir. Balata nin sert olması pek iyi sayılmaz . Frenlemede Ses yapar ayrıca diskin ömründen yer

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trw iyidir.ama fiyatı iyi araştırın daha ucuz olması gerekiyordu.paraya kıyarım derseniz yeşil ebc balatalar harikadır

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Ben de yakin zamanda balata degistirdim. Bosch un fazla yumusak oldugu soylenmisti bana da. Trw cok tavsiye ediliyor. Astra j aracima delphi marka balata alip taktirdim. 1000 km ye yakin yol yaptim. Frenlemede problem yok. Ayrica ses yapabilir denilmesine ragmen ses de yapmadı. Adi gecen markalara guvenebilirsiniz. Kazasiz surusler.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta ön balataları değiştirdim. Üstündeki orjinal gm idi 65 bin km kullandım. TRW taktık. Frenlemede bi fark yok. ses yok. Çabuk bitmesine birşey diyemem. Fiyat 60 TL:

Aprcc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim ön balataları ve diskleri değiştirdim gecen sene
diski trw balatayı gm aldım bir sıteden ustunde gm yazıyor bilemicem sonradan mı yazdılar nedir . zigana dagını ınıp cıkarken arac yukluyse biraz fazla ısınıyor tek sem sorun yasamadım ama arac yukluyken ısındıgında bıraz salıyor freni köklesem bile cok bi performans vermiyor . ya diskimden yada o balatadan sıkıntı var 110 liraya almısdım ön balataları pekde inanamıyorum nası orjinalse artık yada normali böyledir cokda fren kullanan birisi değilim ama dağ bayır inerken mecbur kullanıyoruz.
gümüşhane - giresun trebolu yolundan gittim en son bilenler vardır baya virajlı orası bende biraz acelem oldugundan iyi gaz bastım (harbi çöktüm gaza) oradada frenler ısındı ama salma yapmadı bende cok dik rampada oluyor heralde diye dusundum tabi tektim aracda yük olmadıgından da olabilir
arkalarında vakti geliyor trw takıcam arkayada