Astra H Beyin Resetlenmesi ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
İsmail abi arıza kodu çıkmamış dedi bende gaz fren kontak kombinasyonuyla baktığımda P0070 arızası veriyor. başka bi arıza vermiyor. Bunuda araştırdım dıs sıcaklık sensörü arızası yazmışlar. yapılırken tampon söküldü takıldı sensör de sökülüp takıldığı için bu arızayı ondan verdiğini düşünüyorum şu an sıcaklık sensörüm çalışıyor ama hafızaya düşmüş arızası. Şu an tek sıkıntım airbag ışığım yanıyo aracı çalıştırınca 4 lü yanıyo iç aydınlatma lambası sönmüyor

Bak simdi , airbag ışığın yanıyorsa , kesinlikle airbag beyninde arıza var , bunuda okumak icin tech2 ile airbag beynine bakacak ustan . Oradan DTC okuyacak . Simdi sende ustanda sadece motor beynine bakıyorsunuz .

Senin gaz fren ile baktığın Arizlar sadece motor ecusu na ait arızalar . 4 lu yanıyorsa aracın suan airbag beynin den açılma sinyali alıyor demek .

airbag beynine degisim , yada direnç operasyonu lazım. Bu arada bu araçların airbag beyni sadece bir kez programlaniyor .

Kolay gelsin

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ismail abi airbag sikintisi cozuldu cok sukur su an icin tek sikintimiz kapilar kapanmasina ragmen ic aydinlatma lambasi sonmuyor. Motor kaputunun altinda sigortasi varmis 13 numarali sigortaya baktim sikinti yok bunu neden yapabilir acaba