Astra H Easytronic Baskı Balata

sonerturgut50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MErhaba Arkadaşlar,

Bir konuda tecrübelerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

2005 model 1.6 twinport easytronic bir astra h kasa aracım var.

Aracımın km 106.000 'de daha önce hiç baskı balata değiştirmedim ve baskı balata değiştirmem gerek . Bu konuda bilgisi olan varsa nelere dikkat etmem konusunda beni bilgilendirebilir mi ?

Ayrıca Ankara da bu işi yapmıştır olan ardakaşlar nereye yaptırdılar. işinin ehli bir usta bilen varsa ustasının bilgilerini paylaşabilirmi ?

Son zamanlarda bu işlemi gerçekleştiren varsa fiyat bilgiside paylaşırsa çok memnun olurum.

Teşekkürler.

sonerturgut50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aranızda bu konuya yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Saygılar.
MErhaba Arkadaşlar,

Bir konuda tecrübelerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

2005 model 1.6 twinport easytronic bir astra h kasa aracım var.

Aracımın km 106.000 'de daha önce hiç baskı balata değiştirmedim ve baskı balata değiştirmem gerek . Bu konuda bilgisi olan varsa nelere dikkat etmem konusunda beni bilgilendirebilir mi ?

Ayrıca Ankara da bu işi yapmıştır olan ardakaşlar nereye yaptırdılar. işinin ehli bir usta bilen varsa ustasının bilgilerini paylaşabilirmi ?

Son zamanlarda bu işlemi gerçekleştiren varsa fiyat bilgiside paylaşırsa çok memnun olurum.

Teşekkürler.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sayfanın üstünde sponsorlardan opel garaj ankara var.
işlemi yaptıracak yer olarak önerilir.

ayrıca:

Forum Kurallarımız
01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.