astra j 1.3 cdti chip tuning

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
mehmet abi sana 1 sorum war .. astra j aldım bu ay sonu teslim edicekler. aldığım gibi chip tuning olayına girmek istiyorum..
sizce 3000 4000 km kadar kullandıktan sonramı düşünmeliyim yoksa bi problem çıkarmaz mı ?
ayrıca güç ve tork ne derece fark eder ? ecoflex motor birde daha önce chip uyguladağınız araç oldu mu ?
cevaplar için şimdiden çok teşekkürler !!!

beyefendi13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle hayirlisi olsun kardes bi sakincasi yoksa hangi donanimda hangi fiyata aldin araci paylasabilir misin ?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-5 bin bi kullan parçalar birbirine alışsın ilk 2000km devirli kullanma aracı sonra düşün ama bence gerek yok. zaten ekonomi amaçlı almıssın.

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede en azından aracın pistonu gömleği gibi hareketli parçaları birbirine alışssın rodaj evresi bi geçsin ondan sonra düşün.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca 2 defa rodaj yaşatmanın alemi yok..düşünüyorsan yaptır... ama chip yaptırınca araç uçağa dönüşmüyor..sadece sıkıntılı bazı devirleri daha rahat atlatıyorsun..aracı bi kullan,bak,sıkıntı var mı yok mu,ona göre karar ver..

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca 2 defa rodaj yaşatmanın alemi yok..düşünüyorsan yaptır... ama chip yaptırınca araç uçağa dönüşmüyor..sadece sıkıntılı bazı devirleri daha rahat atlatıyorsun..aracı bi kullan,bak,sıkıntı var mı yok mu,ona göre karar ver..
+1
ki astra j lerde bu alt devirlerdeki hantallığı hallettiler diye biliyorum.

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araba ile bence oynama. sonucta orjınal değil bu chip. işlemi sitede mert var o aldığı sıfır araca orjınal chip yaptı biraz pahalı ama bence sıfır araca orj. herzaman.

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
aracı cosmo donanımlı aldım beyaz renk dvd navi. 52000 tl ye geldi...
kararsız kaldım açıkcası kimisi yaptır diyo kimisi bekle 3000 4000 km ondan sonra düşün diyor... :S

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
once rodajını yap sonra yazılım yaptır derım ama yenı model araclarda artık rodaj dıye bırsey kalmadı ama ama sen yınede essegı saglam kazıga bagla 2500 kmden sonra ezmeye basla sonrada chıplersın

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ilk etap yaptırma..