Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

bugraa link' Alıntı:
arkadaşlar birşey sormak istiyorum afl sisteminin sislerle bir alakası warmı yoksa sisler normal sarımı kalıo yoksa onlarda xenonmu oluyor?
sisler afl den bağımsız, normal sarı ampul, xenon yok yani sislerde..

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar acaba aracı akşam anahtardan kapıları açtığımzda farlarda açılıyomu aynı anda böyle bir özellik varmı ben bulamadımda?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

var araç ayarları içinde karşılama ışıkları gibi bir seçenek olması lazım onu aktifleştirin anahtardan kapıları her açtığınızda 25-30 sn boyunca yanıyor bütün ışıklar yanlız şöyle birşey var yani en azından bende öyle geri vites ışığı bile yanıyor ve arka park sensörü bi yar algılıyorsa ötüyor başınız şişirebilir yani  :D ama tabi benim fabrika çıkışlı sensör olmadığı için olabilir

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam teşekkür ederim ordan denicem yarn :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde araç ayarları anahtara yapılıyor hep belli bir anahtarı kullanın diğeri yedek olsun yada 2 sine birden yapın ayarları çünkü anahtar değişince ayarlarda değişiyor

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onu bilmiyodum iyi oldu saoln:) aslnda bi kitapçığı okumak lağzm bunların hepsini orda anlatıyordur sanırıım ama burdan öğrenmek daha kolay geliyor:)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Astra J'lerde AFL standart olmalı. çok önemli bir özellik. araç almak üzere olan arkadaşlar imkan varsa biraz daha kanak ayırıp AFL ve sunroof muhakkak alsınlar derim.. Eger navi de dusunuyorlarda imkan kısıtlı ise, AFL ve Navi derim... ama sunroof 'lu almadığım için çok pişmanım... hiç düşünmüyordum aracı alırken.. özellikle yaz günleri mükemmel olur. aracın içini ferah gösterir. neyse....konuyu dağıtmayım 023hm

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5 yıldır sunrooflu civic im var halada kullanıyorum astranın yanında şöyle söyliyim sunroof sonbahar ve kış zaten olmuyor yazın açmak kış ve sonbahara göre daha bile zor çnkü klima ihtiyacınız oluyor yada güneş tamamen kafanıza vuruyor öyle kullanmak imkansız ilkbahar da daha kullanışlı yani 3 ay hatta bu yılki gibiyse 1 ay falan tek yukarı kaldırarak kullanılıyor doğru düzgün o da sadece aracı dışardan daha güzel göstermeye yarıyor afl ve navi kesinlikle sunroof da önce gelmeli bence

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

astraowner link' Alıntı:
5 yıldır sunrooflu civic im var halada kullanıyorum astranın yanında şöyle söyliyim sunroof sonbahar ve kış zaten olmuyor yazın açmak kış ve sonbahara göre daha bile zor çnkü klima ihtiyacınız oluyor yada güneş tamamen kafanıza vuruyor öyle kullanmak imkansız ilkbahar da daha kullanışlı yani 3 ay hatta bu yılki gibiyse 1 ay falan tek yukarı kaldırarak kullanılıyor doğru düzgün o da sadece aracı dışardan daha güzel göstermeye yarıyor afl ve navi kesinlikle sunroof da önce gelmeli bence
haklısınız kesinlikle... 011zaa .

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/23/13844.jpg

arkadaşlar aracım cosmo paylaştığım resme bakarsanız eğer farları açma tuşlarınn olduğu yerde far yükseklik ayarıda olması gerekmiyomu meseala 0-1-2-3 gibi sizlerde nasıl acaba?