Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

Selam Arkadaşlar,
Birkaç gün forumlardan uzak kalmıştım, yapılan yorumları okudum.
Bu konudaki yazdığım ilk mesaja da bakarsanız bu seçimin tamamen kişiye ve kullanım sahasına bağlı olduğunu vurgulamıştım.
Bunun en büyük sebebi de sipariş aşamasında AFL düşünüyorken sn. opel izmir in bana opsiyon seçiminde yardımcı olmasıydı.Burdan kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.
Fakat şunu belirteyim, afl isteyenler hep 'karşıdan çok güzel görünüyor' anafikri ile yola çıkmışlar.Yani bunu başkaları için istiyorlar.
Ben ise size her türlü şartta size konfor ve güvenlik sunması açısından aynı fiyattaki flexride in paranızın hakkını daha fazla verebileceğini teknik verilerle kanıtlamaya çalıştım.
Denildiği gibi beyaz ışık veren sistemler çıktıkça AFL yi görüntü için isteyenler bu opsiyona o kadar para vermekten vazgeçecekler.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Şimdi iki sistemi karşılaştırmak istemiyorum. 2'sinin de birbirine göre avantaj ve dezavantajları olduğu muhakkak.

AFL kullanan arkadaşların büyük bir çoğunluğu AFL'yi şehir içinde gördükleri için performansı ve özelliklerinden ziyade görselliği ile ilgileniyorlar.

Ben uzun yolculukları hep gece yapıyorum ve AFL'yi tam anlamıyla kullanıyorum. Gündüz sistemin artısı yok mu var tabi. Sizin diğer araçlardan daha iyi görünmenizi sağlıyor ve ayrıca LED teknolojosi yakıt olarak da ekonomii sağlıyor.

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra AFL Görüş Sistemi

GöKHaN link' Alıntı:
Bu arabayı düşünenler için faydalı bir bilgi ve cezbetdirici bir özellik..Teşekkürler hakan.
ben sport aldım o anda ekletmedim şimdi almaya kalktım bana çiftine 6000 tl dediler etiler arkas nerdeyse yerli araba fiyatı

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

comodor link' Alıntı:
ben sport aldım o anda ekletmedim şimdi almaya kalktım bana çiftine 6000 tl dediler etiler arkas nerdeyse yerli araba fiyatı

Bu sürekli konuştuğumuz bir durum zaten.

Maddi açıdan eğer imkan varsa donanımı araç alırken ekletmen en ekonomik olanı. Daha sonradan sistem ilaveleri pahalı oluyor.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başlangıçta ekletmek lazımmış.  sonradan hem orijinal olmuyor hemde  çok pahalı oluyor.  6000 tl vermek bence akıllı adamın yapcağı iş değil. kendime ikinci bir  araç alırım o paraya

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
başlangıçta ekletmek lazımmış.  sonradan hem orijinal olmuyor hemde  çok pahalı oluyor.   6000 tl vermek bence akıllı adamın yapcağı iş değil. kendime ikinci bir  araç alırım o paraya
+1

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bunların akıllılık ya da aptallıkla bir alakası yok.

Bunlar tercih meselesidir. AFL konusunda bilgisi yoktur mesela. Aracı alırken bizler kadar bilgi sahibi değildir ama sonradan bilgi edinmiştir, pişman olmuştur ekletmediğine ve imkanı vardır, taktırır.

Kullanıcıları bu şekilde etkilemeden bilgilendirmek daha doğru olan.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Bunların akıllılık ya da aptallıkla bir alakası yok.

Bunlar tercih meselesidir. AFL konusunda bilgisi yoktur mesela. Aracı alırken bizler kadar bilgi sahibi değildir ama sonradan bilgi edinmiştir, pişman olmuştur ekletmediğine ve imkanı vardır, taktırır.

Kullanıcıları bu şekilde etkilemeden bilgilendirmek daha doğru olan.
hocam 6000tl çok para yaw. diyelim ki ben pişman oldum afl almadığıma, 6000 tl buna vermek yerine arabayı satar sport + afl yada cosmo alırım. belki 6bine değil 8bine mal olur ama en azından arabayı yükseltmiş olurum  :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
hocam 6000tl çok para yaw. diyelim ki ben pişman oldum afl almadığıma, 6000 tl buna vermek yerine arabayı satar sport + afl yada cosmo alırım. belki 6bine değil 8bine mal olur ama en azından arabayı yükseltmiş olurum  :)

İşte demek istediğim bu. Bu sizin tercihiniz. Sizin için 6000TL çok paradır farklı alternatifler düşünürsüz, başkası bunu düşünmeyebilir.. Ama bu durumda ben size akılsızca bir iş aptalca bir iş yaptınız diyemem.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=111.msg20461#msg20461 date=1301483264]

İşte demek istediğim bu. Bu sizin tercihiniz. Sizin için 6000TL çok paradır farklı alternatifler düşünürsüz, başkası bunu düşünmeyebilir.. Ama bu durumda ben size akılsızca bir iş aptalca bir iş yaptınız diyemem.
[/quote]
doğru tabi tercih meselesi aptallık da yapmış olsam kime ne