Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J AFL+ Advanced Front Lighting System Hakkında Merak Edilenler

tiamol link' Alıntı:
dipnot: simdi bazi arkadaslar cosmolarda AFL+ zaten standart degilmi diye dusuneceklerdir. Burda AFL+, katlanabilir aynalar, alarm, bluetooth gibi ozellikler cosmonun opsiyon listesinde bulunuyor.

Burada olduğumuz için buna sevinelim bari :)

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turkiyede gibi guzel bir ulkede guzel insanlar arasinda yasadiginiz icin zaten sevinmelisiniz .
Turkiyedeki cosmolarda standart olan ozelliklerin ucretini de opel sizden fazlasiyla aliyor sanirim :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

tiamol link' Alıntı:
Burada olduğumuz için buna sevinelim bari :)

Turkiyede gibi guzel bir ulkede guzel insanlar arasinda yasadiginiz icin zaten sevinmelisiniz .
Turkiyedeki cosmolarda standart olan ozelliklerin ucretini de opel sizden fazlasiyla aliyor sanirim :)

Opel ömrümüzü aldı Sn. Tiamol, paramızı alsa ne olacak :) (Opel'e ömrümüzü adadık anlamında diyorum, yanlış anlaşılmasın)

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acik konusayim araci alali 1 sene olmak uzere ama insanlarin aracima bakisindaki o imrenme duygusunu hala tum acikligiyla gorebiliyorum. su ana kadar degistirmememin en buyuk sebebi de budur. opel gorsellik acisindan tam bir basari yakalamis ama bu basariyi teknik kismina tasiyamamis.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyiki bu sisteme sahibim; gece duvara yanaşmak için geri vitese taktığımda kavşak farları olmasaydı ön tekerin yanında kalan manasızca dikilmiş 30*30*30cm lik betona vuracaktım, hiç de farketmedim zaten üzeri darbelerden çizikle dolmuş bir beton yığınıydı..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

avukatakın link' Alıntı:
ah be biraz daha param olaydı :(

sizce AFL'mi NAVİ mi?

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=111.msg7725#msg7725 date=1298058742]
ah be biraz daha param olaydı :(

sizce AFL'mi NAVİ mi?
[/quote]

Bence 2 'side süper özellik.Ama illaki bitanesi olsun diyosanız tabikide AFL dir. greatt

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle AFL naviiden daha iyi. şehiriçinde kaybolcak halimiz yok ya, napcaz naviyi AFL nin  gece görünüşü harika

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu iki sistemin hem fonksiyonu, hem de fiyatı farklı.
Tamamen kişiye göre değişir.Aracını çoğunlukla gündüz kullanan bir kişi AFLnin etkisini hiç göremez.

Ben sonradan eklediğim cd500 e bakınca hala iyiki almışım diyorum, çünkü o kokpite tüm kontrolleri geniş ekran üzerinden görebildiğiniz bir lcd çok yakışıyor ve sürekli gözümün önünde.Navigasyon da büyük şehirlerde işe yarıyor, ben marmara bölgesinde ilk defa arabasını kullanan birisi olarak hem sürekli gözümün önünde olması sebebiyle hem de araç ile sanki bir bağ kuruyormuş hissi verdiği için navigasyon.

2700 lira daha verme şansım olsaydı, flexride alırdım.Aynı bozuk yolda mercedes, bmw sallana sallana giderken yanından sallanmadan geçip gittiğinizi düşünsenize..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Bu iki sistemin hem fonksiyonu, hem de fiyatı farklı.
Tamamen kişiye göre değişir.Aracını çoğunlukla gündüz kullanan bir kişi AFLnin etkisini hiç göremez.

Ben sonradan eklediğim cd500 e bakınca hala iyiki almışım diyorum, çünkü o kokpite tüm kontrolleri geniş ekran üzerinden görebildiğiniz bir lcd çok yakışıyor ve sürekli gözümün önünde.Navigasyon da büyük şehirlerde işe yarıyor, ben marmara bölgesinde ilk defa arabasını kullanan birisi olarak hem sürekli gözümün önünde olması sebebiyle hem de araç ile sanki bir bağ kuruyormuş hissi verdiği için navigasyon.

2700 lira daha verme şansım olsaydı, flexride alırdım.Aynı bozuk yolda mercedes, bmw sallana sallana giderken yanından sallanmadan geçip gittiğinizi düşünsenize..
tamamen katılıoyorum flexride yada afl den birini seçicek olsam kesinlikle flexride seçerdim ayrıca sn.avukatakın navi yi de büyük şehirde kaybolmak olarak görmeyelim ona bakarasanız büyük şehirde heryer gece gündüz aydınlık afl de bi işe yaramaz o zaman