Astra J Cam Yıkama fıskiyesi sorununun Çözümü

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Cam Yıkama fıskiyesi sorununun Çözümü

REC link' Alıntı:
Washer Jetleri taktım. O da her yeri ıslattı, servise gittim aparat yok, hatta yok hayır hiçbir şekilde ayarlanamıyor diyerek iddia ediyorlar. Ben ne diyeyim şimdi bu adamlara  31agryyy Bana sticker gönderin yetkili servisin her yerine yapıştıracağım, bu adamların dünyadan haberi yok  005hihih

Tarık abide de aparat yok ama iğne ile ayarlıyor.  :)
Bence o servise Odak'ın numarasını vermek lazım. Arasın bir sorsun nasıl yapıldığını.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsignia ninkide aynimi yoksa odami arabayi yikiyor.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5 mm çapında boru (kalem gövdesi olabilir) ile, nozula zarar vermeden aşağı ve yukarı yön verebilirsiniz. Kalemin ucuna bir işlem yapmanıza gerek yok , boruyu nozulün tam ortasına oturtup yukarı yada aşağı yön vermek için baskı uygulayın oluyor. Araç üzerinde zor olabilir, söküp elde kolaylıkla yapabilirsiniz.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Tarık abide de aparat yok ama iğne ile ayarlıyor.  :)
Bence o servise Odak'ın numarasını vermek lazım. Arasın bir sorsun nasıl yapıldığını.  :)

İğne ile nasıl ayarlandığını ben biliyorum. İnsignia fıskiyeleri takmadan önce bir tarafı ayarladım çok da güzel oldu ama çok hassas olmadığım için diğer tarafı ayarlarken zarar gördü. Zaten bu yüzden değiştirdim. şimdi bu washer jetleri hiç ellemek istemiyorum.

Aparat yapacağım ya da fıskiyeleri sökeceğim, takarken yerine oturmadan biraz aşağı meğilli takacağım. Tam yerine oturmamış oluyor ama sıkı olduğu için düşme ihtimali çok zayıf.

OPEL bu abi.... Adamlar sensör takıp cam çamurlanınca otomatik cam temizleme yapma projelerindeler , biz tükenmez kalem ile 2 fıskiyeyi ayarlamanın peşindeyiz!!!

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
İğne ile nasıl ayarlandığını ben biliyorum. İnsignia fıskiyeleri takmadan önce bir tarafı ayarladım çok da güzel oldu ama çok hassas olmadığım için diğer tarafı ayarlarken zarar gördü. Zaten bu yüzden değiştirdim. şimdi bu washer jetleri hiç ellemek istemiyorum.

Aparat yapacağım ya da fıskiyeleri sökeceğim, takarken yerine oturmadan biraz aşağı meğilli takacağım. Tam yerine oturmamış oluyor ama sıkı olduğu için düşme ihtimali çok zayıf.

OPEL bu abi.... Adamlar sensör takıp cam çamurlanınca otomatik cam temizleme yapma projelerindeler , biz tükenmez kalem ile 2 fıskiyeyi ayarlamanın peşindeyiz!!!

Valla çok güldüm.  :D
Bende tükenmez kalemle denedim ama yapamadım.  005hihih
Artık Odak'a gittiğimde Tarık abiye yaptırırım.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Valla çok güldüm.  :D
Bende tükenmez kalemle denedim ama yapamadım.  005hihih
Artık Odak'a gittiğimde Tarık abiye yaptırırım.  :)
Yarin gel yemek ismarliyayim sana odak ta.  005hihih