AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=9.msg36725#msg36725 date=1308115514]

bende cd500 düşünüyorum inşallah.cyclone ve diğer ürünün menüsünü sevemedim.cd 500 renkli ekran güzel geldi gözüme.navi olarak cd500 ün navisinden daha mı iyidir?
işlevsel olarak cd500den çok daha iyi ürünler tabiki. cd500 1750 lira sanırım. cyclone ve necvox ne kadar acaba?
cyclone ve necvox da geri dönüş kamerası standart mı onun içinde ayrıca para veriliyor mu?
baştaki videoyu izledim onda vardı ama standart mı hepsinde onu merak ettim.
paylaşımlar için teşekkürler. 14alkiss
cd 500 arayüz, görsellik ve orjinallik açısından gerçekten çok iyi bir ürün. Tek problemi bu harita güncellemesini yapmamış olmaları
ama sanırım üzerinde çalışıyorlar belki de yeni bir harita güncellemesi çıkarmaları söz konusu olabilir
Fiyat olarak cd500 daha ucuz 1750 tl civarı, cyclone ise 2000-2500 tl arasında bir fiyat veriyorlar
Standart özellikleri geri görüş kamerası, mp3 ve divx, dvd, film bunları oynatabilmesi, 2 tane usb ve 1 tane ipod girişi olması.
Arayüzü bir değiştirmeye çalıştık daha güzel bir çalışma ile güzel bir arayüz yapmaya da çalışıyoruz aslında
Bilenler için söylüyorum harita güncellemesini de ben kendim yaptım..
[/quote]
üstat sende öğretmenlikten başka her türlü bilgi var bravo.
cd500 ün görselliği hoşuma gitti bide fabrikadan montajlı gelmesi.
gerçi servislerde takarken düzgün takıyordur diğer sistemleri.
yani şimdi fiyat olarak çok fark da yok muş aslında.sonradan cd500 kamera falan takılacak pahalıya gelecek.

burası yeri değil ama.cosmo donanım var aklımda,aflden dolayı.fark 4400 lira cosmo-sport.sportun jantıda güzel.katlanan yan ayna olmasada olur elle kapatılır.kapı içi ledde çok önemli değil.geriye ne kalıyor ki.
sport donanıma afl ilave etsem cosmodaki gibi orjinal olacak mı yani hareketli motor olacak mı? fiyatı ne kadar olacak?
artanlada cyclone taktırıp hem kamera hemde bluetooth özelliklerini alıp sporttaki bluetooth eksikliğinide kapatma imkanı olacak.çok kombinasyon var aslında.benzinli mi dizel mi derken birde bu kombinasyonlar çıktı.
çok para olacak o zamanda nevar ne yok takacağız arabaya. ;D

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Ne yapmak istemişler anlayamadım, sn.diagnotics  aracınızı aldığınızda o hoparlörleri ne için bağladıklarını bizede söylerseniz sevinirim, gerçekten merak ettim.
tamam sn markopasa.. aracımı teslim alamya gittiğimde ordaki cyclone yetkilisine de soracağım bunlar ne işe yarıyormuş..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=9.msg36735#msg36735 date=1308119678]
Ne yapmak istemişler anlayamadım, sn.diagnotics  aracınızı aldığınızda o hoparlörleri ne için bağladıklarını bizede söylerseniz sevinirim, gerçekten merak ettim.
tamam sn markopasa.. aracımı teslim alamya gittiğimde ordaki cyclone yetkilisine de soracağım bunlar ne işe yarıyormuş..
[/quote]
045thumbsup

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burası afl konusu değil ama sport a takılan orjinal afl cosmodaki ile aynı oluyor diye biliyorum ben.. o sizin dediğiniz sonradan farlara bi xenon ampul takarak afl görünümü verilmeye çalışılan araçlarda söz konusu..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone ların araçdan araca değişen cızırtılı ses sorunları zamanla giderilir diye düşünüyordum ama bu iki hoparlöle ne yapmaya çalışılmış acaba?

Sanki navigasyonun, park sensörünün vb uyarı sesleri için dahil edilmiş, belki de dediğim parazit sesleri engellemek için aracın hoparlörleriyle bağlantıyı kesmişlerdir.

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayır.. aracın hoparlörleri ile bağlantı halen mevcut.. ses tüm kolonlardan geliyor yani..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoparlörle bağlantı kesildiyse o 2 tane küçücük şey nasıl kaliteli ses verebilirki bence başka birşey vardır

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu kapılara takılan küçük tizlere benzettim ben de
öyle ahım şahım ses vermez zaten ama en azından görsel olarak orayı doldurmuş :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=9.msg36738#msg36738 date=1308122252]
[quote author=tomacco link=topic=9.msg36725#msg36725 date=1308115514]

bende cd500 düşünüyorum inşallah.cyclone ve diğer ürünün menüsünü sevemedim.cd 500 renkli ekran güzel geldi gözüme.navi olarak cd500 ün navisinden daha mı iyidir?
işlevsel olarak cd500den çok daha iyi ürünler tabiki. cd500 1750 lira sanırım. cyclone ve necvox ne kadar acaba?
cyclone ve necvox da geri dönüş kamerası standart mı onun içinde ayrıca para veriliyor mu?
baştaki videoyu izledim onda vardı ama standart mı hepsinde onu merak ettim.
paylaşımlar için teşekkürler. 14alkiss
cd 500 arayüz, görsellik ve orjinallik açısından gerçekten çok iyi bir ürün. Tek problemi bu harita güncellemesini yapmamış olmaları
ama sanırım üzerinde çalışıyorlar belki de yeni bir harita güncellemesi çıkarmaları söz konusu olabilir
Fiyat olarak cd500 daha ucuz 1750 tl civarı, cyclone ise 2000-2500 tl arasında bir fiyat veriyorlar
Standart özellikleri geri görüş kamerası, mp3 ve divx, dvd, film bunları oynatabilmesi, 2 tane usb ve 1 tane ipod girişi olması.
Arayüzü bir değiştirmeye çalıştık daha güzel bir çalışma ile güzel bir arayüz yapmaya da çalışıyoruz aslında
Bilenler için söylüyorum harita güncellemesini de ben kendim yaptım..
[/quote]
üstat sende öğretmenlikten başka her türlü bilgi var bravo.
cd500 ün görselliği hoşuma gitti bide fabrikadan montajlı gelmesi.
gerçi servislerde takarken düzgün takıyordur diğer sistemleri.
yani şimdi fiyat olarak çok fark da yok muş aslında.sonradan cd500 kamera falan takılacak pahalıya gelecek.

burası yeri değil ama.cosmo donanım var aklımda,aflden dolayı.fark 4400 lira cosmo-sport.sportun jantıda güzel.katlanan yan ayna olmasada olur elle kapatılır.kapı içi ledde çok önemli değil.geriye ne kalıyor ki.
sport donanıma afl ilave etsem cosmodaki gibi orjinal olacak mı yani hareketli motor olacak mı? fiyatı ne kadar olacak?
artanlada cyclone taktırıp hem kamera hemde bluetooth özelliklerini alıp sporttaki bluetooth eksikliğinide kapatma imkanı olacak.çok kombinasyon var aslında.benzinli mi dizel mi derken birde bu kombinasyonlar çıktı.
çok para olacak o zamanda nevar ne yok takacağız arabaya. ;D

[/quote]

Oldukça güzel bir alarm var, ön sensörler var, tüm koltukların, kapı içlerinin koldayamanın deri kombinasyonlu olması var, koltuklarda kulanılan kumaşın doku farkı var.....Fark var, ama bu farkın sizin için bir önemi var mı? Orası da kişiden kişiye değişiyor elbette..

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bugün yoldan geçerken yine bayii ye gittim.. cyclone takan çocuğu buldum ve sordum bunlar ne işe yarıyor abi bir işe yaramıyor yeni cyclone larda kasa değişti o yüzden oraya görüntü olsun diye taktık dedi :D yani sistem yine eskisi gibi değişiklik yok.. yalnız benim sistemde bir sorun var.. şöyle açıklayayım.. şimdi teybin sesini son ses açıp müziği kaparsanız (radyo hariç) ve aynı zamanda xenonları da yakarsanız trafo gibi bir tınlama sesi geliyor kolonlardan.. bunu sordum arkadaş eğer orjinalde xenon var ise (yani cosmolarda) bunu yaptığını söyledi.. müzik dinlerken belli olmuyor bu ses ama müziği kapattığınız anda bir tınlama mevcut.. bunun nasıl giderilebileceğini sordum abi şimdi yeni yazılım bekliyoruz birkaç haftaya gelir hallolur dediler.. bilmem ne kadar doğru.. cosmo sahipleri sizde de böyle bir sorun mevcut mu?? yani necvox cyclone farketmez aynı sistemler zaten sesi sonuna kadar açıp mesela boş dvd ekranına geldiğinizde aynı zamanda da xenonları açarsanız böyle tınlama sesi geliyor mu?? teşekkürler cevaplar için..