Astra j klima komprasörü

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

ismail4850

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
O zaman ben gres işini bir deneyim belki çözülür ses işi zaten yagsiź kalmiş gibi süŕtüyor gibi ses yapıyor viz viz viz diye rölantide duyuluyor yaglatinca tekrar gazda bastırmak gerek degilmi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ikisini bir yaptırın siz gazi zaten size söylerler makineye bağlar

ismail4850

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Deneyecegim yazdiklariniz için teşekkur ederim insallah ses gider bu islemden sonra biraz sinir bozuyor

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Klima kompresorunde gres yag olmaz, klima kompresorunde sadece rulmanlara disaridan gres surulebilir, klima kompresorunun icine PAG yagi konur, PAG yagininda rulmanlarla alakası yoktur, sizin kompresordeki seste kasnak rulman sesidir, kompresor sokuldukten sonra kasnak rulmani yaglarsaniz bir sure sonra sarma ihtimali dogar bu da motor kayisinizin kopmasina sebep olur ve daha buyuk sorunlarada yol acar sarj etmeme ve hararet yukselmesi gibi, bu konudan mutevellit kasnak set yada kasnak bilya degisimi daha yarariniza olacaktir, erken teşhis pahali tedaviden iyidir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Klima kompresorunde gres yag olmaz, klima kompresorunde sadece rulmanlara disaridan gres surulebilir, klima kompresorunun icine PAG yagi konur, PAG yagininda rulmanlarla alakası yoktur, sizin kompresordeki seste kasnak rulman sesidir, kompresor sokuldukten sonra kasnak rulmani yaglarsaniz bir sure sonra sarma ihtimali dogar bu da motor kayisinizin kopmasina sebep olur ve daha buyuk sorunlarada yol acar sarj etmeme ve hararet yukselmesi gibi, bu konudan mutevellit kasnak set yada kasnak bilya degisimi daha yarariniza olacaktir, erken teşhis pahali tedaviden iyidir
valla üstad klimacı değilim gres derken elbette yağı farklıdır anlamam düşüncem den gres tarzıdır dedim kompresör kısmı için yağın faydası olur dener klimacisi bakar durumu izah eder biz fikir olarak beyan ettik üstadım klimacı bir arkadaş olursa daha iyi yardımcı olur sesin gelebilcek yerlerini söyledik

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Sökebilecekseniz buradaki arkadaş söküp rulmanı değiştirmiş. İnceleyin isterseniz. Bence çok zor değil yapılabilir diye düşünüyorum.

Görüntüleme: https://youtu.be/2hBpNZElDKc

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
valla üstad klimacı değilim gres derken elbette yağı farklıdır anlamam düşüncem den gres tarzıdır dedim kompresör kısmı için yağın faydası olur dener klimacisi bakar durumu izah eder biz fikir olarak beyan ettik üstadım klimacı bir arkadaş olursa daha iyi yardımcı olur sesin gelebilcek yerlerini söyledik
Ustam ben yanlış anlamadım, benim servis araçlarının klima sorunlari ile çok uğraştım ve klimaci diye gecinen bir kac ustadan nasibini almis biri olarak, bu konuda edindigim tecrube fazladir :) soktakci ustalar degistirme yolunu tercih ettikleri icin tamir yolu ile ugrasmazlar, bir usta olarak bu konulari bizden daha iyi bilirsiniz, 200 liraya maal olacsk surunu bin liralara cikarmak esnafliga sigmiyor bende boyle ustalar oldugunu gordukce dahada kiziyorum, burada bizim amacimiz edindigimiz bilgi ve tecrubeleri iyisi ile kotusu ile paylasmak, benim oksijen sensoru olayinda bana verdigin bilgiler isiginda cozebildim Allah razi olsun o konuda, amacim kimseyi kirmak yada uzmek degil yazim hatali olabilir, sürç-ü lisan ettiysek affola

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ustam ben yanlış anlamadım, benim servis araçlarının klima sorunlari ile çok uğraştım ve klimaci diye gecinen bir kac ustadan nasibini almis biri olarak, bu konuda edindigim tecrube fazladir :) soktakci ustalar degistirme yolunu tercih ettikleri icin tamir yolu ile ugrasmazlar, bir usta olarak bu konulari bizden daha iyi bilirsiniz, 200 liraya maal olacsk surunu bin liralara cikarmak esnafliga sigmiyor bende boyle ustalar oldugunu gordukce dahada kiziyorum, burada bizim amacimiz edindigimiz bilgi ve tecrubeleri iyisi ile kotusu ile paylasmak, benim oksijen sensoru olayinda bana verdigin bilgiler isiginda cozebildim Allah razi olsun o konuda, amacim kimseyi kirmak yada uzmek degil yazim hatali olabilir, sürç-ü lisan ettiysek affola
yok üstadım olurmu öyle hiç benim hatam olduysa kusura bakma tabikide bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak bir yerlere geliyoruz ne senin nede başkalarının bilgi ve becerilerini kimse kimseye izah etmez dediğin gibi rulman 50 60 tl bişey ama usta bulmak çok zor aynen öyle millet parayı çöpte toplamıyor dedigin gibi cok usta var sagolsun direk tamir yerine yenisi olsun diye herkes ister son model arabaya binmeyi allah herkesin gonlundekinin daha iyisini versin üstadım sen beni yanlış anladın affola hatamız 😁

• Beğen
Tepkiler: zamorano007