Astra J Lpg Montajı

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Son olarak burada da bir kaç konu buldum... http://www.pressemeldungen.at/120052/euro-5-autogas-system-fur-opel-astra-j-16/

Şu cümle dikkatimi çekti. Google saçma sapan çevirsede sınırsız km garantisi geçiyor içinde. Yani sisteme güvenmese sınırsız km garantisi nasıl verecek? Biz Türkiye olarak yine bu sistemleri 5 yıl sonra falan transfer ederiz gibi görünüyor.

Das Vialle-LPi-System für den Opel Astra J 1.6 erhalten Sie bereits ab 2.495 Euro inklusive einer Garantieversicherung ohne Kilometerbegrenzung.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Euro 5 Autogas-System für Opel Astra J 1.6 şeklinde yani "Opel Astra J 1.6 Euro 5-gaz sistemi" şeklinde arattırdığım VIALLE diye bir firmanın varlığı ortaya çıkıyor. Bu durumda yakında Almanyaya gidip astra j ler lpg montajı yaptırıp gelirlerse hiç şaşman...

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki taktırsak burda tüvden geçmez ki !! değilmi ? sizce nasıldır ? almanyada zaten fabrika çıkışı var 1.4 turbolarda bile !!
vialle burda da var ,şuan takılıyor zaten !! sadece garanti vermiyolar sanırım !!

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce yazdım ya zaten.. ben firma ile görüşme yaptım zaten .. sadece garanti vermiyolar !! yalnız varya sistem mükemmel !! kendi araçlarında vardı (mitsubishi lancer) sistem,inceledim...harika...kesme falan yok ...sistem siparişle hollandadan geliyor arabaya özel...sadece takıyolar.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
az önce yazdım ya zaten.. ben firma ile görüşme yaptım zaten .. sadece garanti vermiyolar !! yalnız varya sistem mükemmel !! kendi araçlarında vardı (mitsubishi lancer) sistem,inceledim...harika...kesme falan yok ...sistem siparişle hollandadan geliyor arabaya özel...sadece takıyolar.

Almanyadaki firma sitesinde sınırsız KM garantisi deniyor.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Valla ben temsaya yazdım. O cümle  yani sınırsız km garantisi sadece almanyadaki sistem için geçerli ise VIALLE nin adını hiç kullanmasınlar bence... Buna açıklık getirecek mail mutlaka atarlar gibi... Merakla bekliyorum. Sizlere ileteceğim.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Bence bunu opel ister ama başka birimler istemiyor gibi geliyor. Onlara hükmedenler olabilir. İlginç gerçekten. LPG sistemli astra j ler var biz burda magnezyum subaptan ondan bundan bahsediyoruz. Ne acı.. Tüketici resmen benzine zorlanıyor. Dizel araç alsa 8 milyar fark ödeyip almak istemiyor. Garip bir ülke gerçekten. Üzülüyorum... Kaz gibi yolunmak bu olsa gerek...

+1 045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

almera link' Alıntı:
Bende biraz araştırdım 1.6 euro5 kitleri mevcut almanyada.
http://www.irmscher.de/int_shop/int_shop.php?todo=detail&artnr=i3025010&carid=3001&root=263&detail=exterieur

irmscher fiyat olarak  1307€ yazmış.Bizim 1.4 ler içinde böyle fabrikasyon kit olsa tadından yenmez.

fabrika çıkışlı lpg'li astralar var zaten italya ve almanya'da ancak Türkiye'ye gelmiyor
tabi motor subaplar da ona göre dizayn edilmiştir
http://www.opel.de/content/dam/Opel/Europe/germany/nscwebsite/de/01_Vehicles/01_PassengerCars/NewAstraSportsTourer/01_ModelOverview/03_Ausst_Daten/astra.pdf