Astra J Lpg Montajı

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

kaanrevan link' Alıntı:
Bence bunu opel ister ama başka birimler istemiyor gibi geliyor. Onlara hükmedenler olabilir. İlginç gerçekten. LPG sistemli astra j ler var biz burda magnezyum subaptan ondan bundan bahsediyoruz. Ne acı.. Tüketici resmen benzine zorlanıyor. Dizel araç alsa 8 milyar fark ödeyip almak istemiyor. Garip bir ülke gerçekten. Üzülüyorum... Kaz gibi yolunmak bu olsa gerek...

Bence bunu istemeyen GM Türkiye'dir sebebi de marka imajıdır.

Bizim toplum LPG ile Kuş serisi ile tanıştı ve halk arasında bu sistemin adı hala "TÜP" tür. Tüp takdırdım. Tüp takdıracam. Tüp takılabiliyormuş şeklinde halk arasında duyuyoruz. Bu "TÜP" kelimesi halkın bu sisteme bakış açısını açıklıyor sanırım. "Opel tüplü araba yapmış laaaa" dendiğini düşünürseniz marka imajı kısmında da haksızlar diyemem.

Halbuki tüp denen şey hem çevrecidir hem güvenlidir hem ekonomiktir. Bir testte görmüştüm bilmem kaç km hızla LPG deposunu duvara çaktılar deforme bile olmadı ama benzin deposu olsa bomba gibi patlardı. Sitede bir arkadaşın başına gelmiş ucuz kurtulmuştu benzin deposuna inşaat demiri saplanmıştı.

Bu sistemlerde ani çıkış olduğunda sistemi kesen sistemler var ki bunlar benzinli araçlarda yok. Bildiğim kadarıyla Avrupa'da Hollanda bu LPG kullanımında bir numaradır.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

almera link' Alıntı:
Bende biraz araştırdım 1.6 euro5 kitleri mevcut almanyada.
http://www.irmscher.de/int_shop/int_shop.php?todo=detail&artnr=i3025010&carid=3001&root=263&detail=exterieur

irmscher fiyat olarak  1307€ yazmış.Bizim 1.4 ler içinde böyle fabrikasyon kit olsa tadından yenmez.

irmscher opelin değil mi? Eğer böyle bir montaj yapılabiliyorsa neden Türkiyede yapmıyorlar. Ben bu işi deşerim. Opele bence baskı yapılması gerektiğini düşünüyorum. Aynı şekilde VIALLE firmasına da neden almayanda sınırsız km garantisi veriliyorken Türkiyede verilmediğini sormak lazım diye düşünüyorum.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

irmscher direkt opele ait değil !! sadece opele tuning yapan bir şirket ..belki aralarında bir anlaşma olabilir, o konuda net bir bilgim yok !!

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vialle için mar oto ile konuştum 1500€ fiyat Verdi  araç garanti dışı olacak.birde taktıkları kit sıvı lpg kiti degil bildiğimiz standart kitlerden. beklemee devam.maroto daki yetkili astra j ler için çalışma devam ediyor dedi.

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=800x600]http://b1206.hizliresim.com/y/f/7usxy.jpg[/img]

[img=800x600]http://b1206.hizliresim.com/y/f/7usyq.jpg[/img]

[img=800x600]http://b1206.hizliresim.com/y/f/7uszk.jpg[/img]

Arkadaşlar bugun landirenzo lpg taktırdım umarm başımı agrıtmaz dua edin hayırlı ugurlu olsun ki size de iyi izlenimlerimi anlatayım :)  ֖ncelikle arıza lambası yakmadı ve taktırdığım yer landirenzonun opel ile anlaşması oldugunu 2 yıl içerisinde oluşabilecek her türlü sıkıntıyı bu garantiden giderecegimizi söyledi...subopların erimeyeceğini  140 beygirlklerde sıkıntı olduğunu söyledi umarum öyledir ve erirse de bu 2 yıl içerisinde erir  011zaa 011zaa İlerleyen günlerde yakıt durumu hakkında bilgi vericem... simit tank taktırdım biraz yüksek kaldı ancak döşemeci de altına köpüklerle takviye yaptırıp kaldıracam birazcık... şmdilik bu kadar.. Türkiyenin en kötü yollarına sahip van dan selamlar :) bu arada 1650 Tl / 12 Arkdaşlar...

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun,uzun ve subap eritmeden kullanirsiniz insaallah victoryy
Bizim 1,4t ler icinde bi cozum bulsunlar artik arkadas  battle_Teroriste duy sesimizi germany capo

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
Arkadaşlar bugun landirenzo lpg taktırdım umarm başımı agrıtmaz dua edin hayırlı ugurlu olsun ki size de iyi izlenimlerimi anlatayım :)  Ö–ncelikle arıza lambası yakmadı ve taktırdığım yer landirenzonun opel ile anlaşması oldugunu 2 yıl içerisinde oluşabilecek her türlü sıkıntıyı bu garantiden giderecegimizi söyledi...subopların erimeyeceğini  140 beygirlklerde sıkıntı olduğunu söyledi umarum öyledir ve erirse de bu 2 yıl içerisinde erir  011zaa 011zaa İlerleyen günlerde yakıt durumu hakkında bilgi vericem... simit tank taktırdım biraz yüksek kaldı ancak döşemeci de altına köpüklerle takviye yaptırıp kaldıracam birazcık... şmdilik bu kadar.. Türkiyenin en kötü yollarına sahip van dan selamlar :) bu arada 1650 Tl / 12 Arkdaşlar...
hayırlı olsun
resimler ve bilgilendirme için ayrıca teşekkürler
izlenimler ve uzun vadede avantaj ve dezavantajları bekliyoruz sizden

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugun landirenzo lpg taktırdım umarm başımı agrıtmaz dua edin hayırlı ugurlu olsun ki size de iyi izlenimlerimi anlatayım :)  ֖ncelikle arıza lambası yakmadı ve taktırdığım yer landirenzonun opel ile anlaşması oldugunu 2 yıl içerisinde oluşabilecek her türlü sıkıntıyı bu garantiden giderecegimizi söyledi...subopların erimeyeceğini  140 beygirlklerde sıkıntı olduğunu söyledi umarum öyledir ve erirse de bu 2 yıl içerisinde erir  011zaa 011zaa İlerleyen günlerde yakıt durumu hakkında bilgi vericem... simit tank taktırdım biraz yüksek kaldı ancak döşemeci de altına köpüklerle takviye yaptırıp kaldıracam birazcık... şmdilik bu kadar.. Türkiyenin en kötü yollarına sahip van dan selamlar :) bu arada 1650 Tl / 12 Arkdaşlar...

Hayırlı olsun. İnşallah hiç bir sorun çıkmaz.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun, sorunsuz kullanırsınız inşallah... Subapların erimesi zamanda ziyade km ile alakalı, ortalama 30.000 km gibi değere ihtiyacınız var, inşallah sorun çıkarmaz...

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
hayırlı olsun, sorunsuz kullanırsınız inşallah... Subapların erimesi zamanda ziyade km ile alakalı, ortalama 30.000 km gibi değere ihtiyacınız var, inşallah sorun çıkarmaz...
  thnxx thnxx thnxx umarım 2 yıl içerisinde 30 bin i geçerim  o zmn ama zorlıcam geçmk için 60 günde 3 bni bulduysam  30.000 i bulurum herhalde iki yıl içerisinde  011zaa 011zaa